• SAS1987
    13.3k
    Velika steta za Boška. Nadam se da ce se vratiti na ocekivan nivo i da mu ozljede nece unazaditi karieru ko Pericu.
  • Str1nger Bell
    677
    Dosadni ste sa tim kukanjem vezano za teren. Uzasno mi je zao Boška, ali postali smo ko tovari u nekim stvarima.
    Igrali smo po katastrofalnim terenima, i sam Maksimir je nekad bio u lošem stanju.
    Takoder ona umjetna trava nedavno u Norveškoj je najpogodnija za ozljede pa nije bilo ovakvih komentara.
  • Carrasco
    4k
    Da smo još dosadniji možda se ne bi ni igralo na ovakvom terenu.
  • og1986
    2.9k
    Više za loš teren ne smiješ reći da je loš teren. Odmah si tovar...
  • Jurki
    8.5k
    Ma daj jbt ovakvih oranica nema ni u žblj ligama ovo je jebena sramota. Gasi ligu gasi savez. Jebeni amateri. I onda oni brinu za boljitak nogometa. Brinu za boljitak mog k.... jebote igraju 3. godinu prvu ligu i ne mogu to govno od terena slozit kak spada.
  • Nino Bule
    11.3k

    najtuznije je da su prosle sezone stavili novi hibrid, ocito im osoba zaduzena u klubu za odrzavanje terena radi jako los posao
  • Keyser Soze
    8k
    Nadam se da će Josip biti spreman za Chelsea i u paru s Rasom držati obranu. Ras to može odradit odlično kao i uvijek do sad.
  • Jurki
    8.5k
    jos ljepse. Ok ja razmem da su ozljede sastavni dio sporta i to je normalno. Al da se to isto dogodilo na normalnom terenu nebi sigurno tolko popizdio. Ovo je nemar s kojim se ugrozavaju zdravlje i karijere nogometasa. Na kaj bu to krumpiraliste zgledalo kad dojde jesen? Nek se jebe savez i njihovo licenciranje. Nemas teren kak spada ko te jebe nebres igrat prvu ligu i bok.
  • Benito
    553
    ili jednostavno tom čovjeku ne daju nikakve mogučnosti za bolje održavanje terena, jer kako većinaa klubova gleda, to su im "nepotrebni" troškovi, nužno zlo...
  • Nino Bule
    11.3k

    mislim da ti ovako izgleda godinu dana star hibrid koji kosta preko milju eura moras aktivno stetit terenu svojim losem odrzavanjem
  • xyz
    840


    Hibrid u Šibeniku je i u početku bio očajan jer su Kolumbijci uzeli travnjak najlošije kvalitete i razliku HNS-ova novca spremili u svoje džepove...
  • Krizy
    35.5k
    Dinamo je protiv Šibenika imao 69% posjeda — to je najviši posjed jedne momčadi ove sezone.

    Također, Dinamovih 495 točnih dodavanja protiv Šibenika je ovosezonski momčadski rekord na jednoj utakmici.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Dinamo je protiv Šibenika imao 69% posjeda — to je najviši posjed jedne momčadi ove sezone.

    Također, Dinamovih 495 točnih dodavanja protiv Šibenika je ovosezonski momčadski rekord na jednoj utakmici.
    Krizy

    Stari, od kud ti vadis te sve podatke?
    Svaka cast :victory:
  • Jurki
    8.5k
    Krizi bi bil bolji novinar od svih ovih nasih piskarala skupa. Krizi stvarno svaka cast.. da bi rec rekel
  • Krizy
    35.5k
    Iskreno, ovaj podatak sam pokupio na twitteru ali često i sam ispratim slične podatke :lol:

    Hahah hvala puno :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.