• Keyser Soze
    8k
    Dabogda ispali iz lige
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Još da im HNS nije poklonio teren, koji samo trebaju održavati. Međutim ne, ajmo klubovima dopuštati ovakve svinjarije, šta je nekakav ušićareni bod vrijedan toga da netko polomi nogu?
  • ZGBhoy
    1.7k
    Šteta da se na ovakvim pašnjacima mora igrat ovo je užasna vijest.
    Neće nikog dovest a Boška nema cijelu sezonu
  • serbus
    3.5k
    Malo stat na loptu, igrači se ozljede i na biljrskom stolu od terena... Sastavni dio sporta. Poželjt brz oporavak jedino kaj možemo...
  • Jurki
    8.5k
    Kolka je obicno pauza kod takvih ozljeda?
  • marcio amoroso
    32k
    Ovo je strašno :sad:

    Dinamo treba upotrijebiti sva dopuštena sredstva da se zaštiti od ovakvih ozljeda. Igrati ovdje je bilo opasno po zdravlje i to je bilo jasno i najvećem laiku.
  • Jurki
    8.5k
    ma kaj vredi kad se covjek potrgal. Ma bas uzas. Bosko brz oporavak. Nema predaje.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Ma šutala sigurno nema par mjeseci...
    Ogromno sranje!
  • Mr Anderson
    5.3k
    Nema ga do proljetnog dijela. Ne znam jeli bi bilo pametno dovesti nekog pouzdanog stopera na posudbu. Joško isto ne bude u top izdanju prije pauze radi reprezentacije. Baš peh za Boška, taman je ušao u formu.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Sranje veliko, posebno jer se tek vracao nakon duzeg izbivanja zbog trbusnog zida. Peric konstantno ima problema s ozljedama tako da se cini da ce morat sezonu izvuc opet ista trojka od prosle godine. Sutalo sto brzi oporavak zelim i nek zapamti da NEMA PREDAJE! Psihicki je ovo mozda i jaci udarac..
  • og1986
    2.9k
    Svaki početak sezone problemi sa stoperima. Baš nesreća velika.
  • Fanboy
    2.1k


    Ovisi od slučaja do slučaja, nezgodna ozlijeda jer se radi i o rupturi ligamenta. Još je kolovoz, vratiti će se sigurno tamo za drugi dio sezone.

    Nebi rekao da jako puno i propušta( mislim skupine LP, kud ćeš veće, no ajde barem je nekako skraćeno...). Njemu će pauza radi Svjetskog jako dobro doći. Nogomet se igra još praktički dva mjeseca i onda ide pauza...
  • Ali
    1.9k
    Jeli ono sluzbena stranica gdje su nasi napisali "u jednom duelu?"
    Koliko se sjecam, nije duel, nego je covjek hvatalo loptu na aut liniji.
    A kreteni na tih 30tak metara su radi neodrzavanja i ne zalijevanja travnjaka samo "zalijepili" novu travu koja se nije primila i svi su propadali i otsklizavali.

    Tuziti ih za izgubljenu dobit, neznam znam da nije izgledno, ali barem uloziti zalbu HNS, jer mi im donosimo 500.000€ ulaskom u LP, a oni nisu u stanju potrositi 50.000€ da imas ispravan travnjak.
    J'... ij soso i slicni krimosi koji donose odluke
  • Jurki
    8.5k
    prokleti hns i njihovo licenciranje. Donesli smo cijeloj ligi 4.500 000 eura a oni nisu sposobni odrzavat to smece od travnjaka. Jebo im pas mater. Nek ispadnu u drugu ligu i nikad se vise ne vrate. Jebote hnl i ledine u 21.stoljecu . Pas mater.. uf kako sam srdit
  • Jurki
    8.5k
    ma bilo bi mi draze da smo spusili danas 5:0 nego kaj se ovo desilo. Taman se vratio i poceo dobro igrat nakon onak duge pauze i sad opet isto tj jos gore sranje.
    Falit ce nam u obrani i to jako al jbg kaj je tu je. Nek se vrati jos jaci.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.