• jp23
    2.2k
    Ček to je službeno??
    Kakvo sranje od ozljede, na tako usranom terenu.
  • Jurki
    8.5k
    Od ove utakmice jedina su bitna 3 boda jebes igru na ovom sranju od travnjaka. Nadam se da Bosko nije ozbiljno ozlijeđen. Mozda bi i savez trebal poceti kaznjavati ovakvu nebrigu za travnjak. Valjda im je bitna dobrobit nogometa. Idemo dalje.

    Edit: uzas od ozljede Boska. A jebote
  • Captain America
    13.4k
    Jebem ovim putem mater onome koji održava travnjak tamo. Propadne ti investicija od 4 milijuna eura jer je neko glup, tup i neupotrebljiv održavat jebeni travnjak.
  • Benito
    553
    Ovo je užas...nevjerojatno da nam se to sad dogodi
  • Nino Bule
    11.3k
    Bas katastrofa, a odlicno je usao u sezonu i samo bi se dizao u formi nakon sto je zadnje dvije sezone izgubio kontinuitet.
  • Jurki
    8.5k
    Jebem ti mater i nesposobnim kretenima. I oni bi igrali prvu ligu. Zelim im da ispadnu vec ove godine.
  • jp23
    2.2k
    Sve sam mišljenja da ga se možda moglo malo odmoriti, pošto non stop igra, i igrao je 120 minuta protiv Bode. No eto, igrao i danas, i zbog ovog odvratnog travnjaka sad tko zna kad će sljedeći put zaigrati :sad:
  • Olmic
    2.7k
    Baš užasna ozljeda. Treba reagirat i dovest novog stopera


    KTC očito ništa, Šutalo ozlijeđen, Boško na dulje vrijeme... Na lp ne možemo s rasom i Perićem
  • miro
    3.1k
    užas ... mene je poslije cijelu tekmu bilo strah da se Ivanušecu tak neš ne dogodi, kak stalni mijenja smjer...ma užas, žao mi je Boška, jer sam siguran da se nadao i repki kroz LP, treba mu jaka glava da ovo prebrodi, želim mu puno strpljenja i dobrog zdravlja
  • NitkoBitan
    11.8k
    Vidio sam par puta kako leti suha zemlja (pijesak) kad je netko sutnuo loptu. Namjerno nisu zalili travnjak kako bi otezali igru. Cigani odvratni. Btw. mislim da nisu cestitali Dinamu ulazak u LP. Sve najgore im zelim.
  • Nino Bule
    11.3k
    Stoper se nece dovodit jer trenutno imamo 6 stopera, rasmus i ktc mogu popunit ulogu drugog stopera kad se vrati josip sutalo
  • miro
    3.1k
    a i Dilaver je pokazao da se na njega može isto računat
  • db-izbjeglica
    12.6k
    A u pm... Znači, potrgao je kost u stopalu/zglobu.
    Užas...

    Na ovakvim oranicama treba odbiti igranje utakmice!
  • Mrvica
    3.2k
    Onoga ko održava ovaj šugavi teren treba dobro napleskat! Tako mi je krivo zbog Boška, taman kad se prezimenjak treba vratit. Brz oporavak mu želim.. Kakva god da je igra 3 boda su tu, idemo dalje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.