u tom trenutku smo vodili...
  • Eduardo
    16.9k
    MILAN 3-1 DINAMO
    • 1-0; u 43. minuti kod rezultata 0-0 kad smo relativno dobro stajali na terenu i Milan sveli više manje na "prividnu" dominaciju bez nekih izrazitih šansi Šutalo radi glup, neiskusan i nepotreban penal koji je ionako graničan po intenzitetu, li-la. Ide na čitanje igre i presijecanje lopte umjesto da zatvori igrača s prave strane u situaciji kad imamo 5 igrača na 2 njihova u šesnaestercu.
    • 2-0; 46. minuta, tek što se krenulo s centra gubimo loptu na njihovoj polovici, kontra, centaršut i čovjek nam daje gol glavom s ruba peterca, sam i neometan a imamo 7 igrača u 16 metara.

RB SALZBURG 1-0 DINAMO
    • 1-0; u 68. minuti Moharrami s leđa hvata igrača, ovaj pada i primamo gol zbog kojeg gubimo tekmu.
    • Bilo je tu puno kritika, ali osobni stav mi je da to nije uopće bilo toliko loše. To je bila serija pehova; nepotreban penal, promašen zicer, poništen gol zbog malog zaleđa u zadnjim sekundama... mogu dodati i bombu Mišića koja je vjerojatno bila najbolja priliku u prvom poluvremenu.
    • Istina, Salzburg je krenuo u žestokom ritmu i s visokim presingom i imali smo problema s takvim načinom igre, dosta pogrešaka u predaji lopte, ali nisu oni zapravo stvorili niti jednu pravu priliku, čisti "zicer". Od njihovih velikih šansi pamtim samo Šeškov udarac glavom nakon kornera. Realan rezultat bio bi neriješeno.

DINAMO 1-1 RB SALZBURG
    • 0-1; Sučić povlači kontru, na nekih 20-25 metara pokušava odigrati pass lijevo, pogađa Šutala i lopta se odbija na drugu stranu gdje ovaj sam prima loptu i zabija. Peh.

DINAMO 0-4 MILAN
    • 0-1; u 39. minuti opet primamo gol glavom iz 5 metara. Igrač Milana centrira s naše desne strane, frajer se ubacuje iza leđa naših i zabija. Čista dekoncentracija braniča koji ostavljaju samog igrača.
    • 0-2; u 49. minuti Leao je krenuo s 35-40 metara iz kosa, 4 naša igrača ga gledaju i prate, nitko ne radi prekršaj, ovaj ulazi u naših 16, ma do 7-8 metara od gola bez da ga je itko dirnuo... Šutalo je bio zadnji koji je mogao spasiti stvar, međutim, ostaje u raskoraku, promašuje loptu i to je to.
    • 0-3; 58. minuta opet glup i nepotreban, ali čist penal kojeg je skrivio Ljubičić nakon jeftino izgubljene lopte na rubu 16 metara.
    • 0-4; 69. minuta opet Leao kreće u trk s centra, Šutalo ga dobro prati... radi dobar klizeći, ali lopta se nesretno odbija Leau u for koji centrira, Perić promaši loptu, Giroud isto, Ljubičić naleti i zakuca glavom. Čisti peh.

CHELSEA 2-1 DINAMO
    • 1-1; Šutalo na 20 metara klizećim ide u presijecanje lopte koja se odbija u 16 metara Aubi koji petom vraća nazad, Perić NOGOM ZAPINJE ZA TRAVNJAK, lopta dolazi do Sterlinga i umjesto laganog čišćenja primamo gol.
    • 2-1; Moha na crti blokira udarac, ali se lopta nekako izmigolji između nogu i završi u golu.

Ovo pišem čisto da pokušam dočarati količinu peha i nesreće kod velikog broja primljenih golova što na kraju možemo pripisati i nedostatku kvalitetu u odnosu na suparnike u grupi. Poredak skupine na koncu (po osobnom dojmu) realan. Možda se moglo završiti kao treći, ali sve ostalo je iluzija.