• Nino Bule
    11.2k

    Je ali takvi ce se nakon par utakmica na sjeveru sklonit kad mu je draze sjest i gledat utakmicu. Uvijek ce bit onih koji ne navijaju ili koji malo navijaju ali dok taj broj ne prelazi 10-20% to je izdrzljivo, kad se krene dopustat instagramuse i tiktokere da rade sta hoce onda taj postotak raste
  • GZomanid
    572
    Na "velke" tekme dolazi i dosta bivših navijača koji nisu dolazili godinama, oni se drže pravila tribine od prije 20 godina, započinju navijanje sami, seru i fučkaju umjesto da navijaju itd. Njima ti nemreš objasnit da su se neke stvari promjenile, a i ne jebe ih to previše. Jbg jednostavno je previše ljudi na sjeveru sad, ne vidim neko pametno rješenje ali bar uživam na istrama i lokomotivama
  • Rocky1986
    244
    Mozda na pocetku “vecih” tekmi bi se u kratko s razglasa moglo rec kakva su pravila… bar što se tice mobitela i navijanja, bas zbog tog upozorenja ne mogu rec da nisu bili upozoreni i da ne znaju da su pali s marsa.
  • Dino
    2.2k
    Samo nek ljudi dolaze, to je pozitiva kojoj se trebamo veselit. Godinama smo radili pozive na utakmice i “dizali sve na noge” pa nismo imali neke odazive. Sad kad konacno ljudi krecu dolazit i na “manje” i na “vece” tekme zalimo se da nam ne pasu.

    Budimo mi svi ovdje koji znamo ta nepisana pravila primjer drugima i upozoravajmo ih. Kak je Agram napisal, svako je odgovoran za osobu do sebe. Ja cu bogme rec svakom ko krene snimat da spremi mobitel u dzep, a to se ocekuje od svih nas.
  • Mrvica
    3.1k
    Takvih će uvijek biti, sumnjam da će se moći spriječit snimanje na sjeveru. Ali opet nekako mislim da nije neki problem doći i upozorit čovjeka lijepo i reći pravilo je takvo i takvo, ako se ogluši na to i misli da je najpametniji onda reagiraj na taj agresivniji način. Možda je čovjek stvarno prvi put tu i ne zna pravila, na kraju će se ispričat i prestat to radit. Ako je glumac onda se zna šta slijedi.
  • serbus
    3.4k


    Recimo meni je skroz normalna i draga situacija kad se otpuste kočnice u trenutku kada zabijemo gol.

    Želim da grmi dinamo na sve strane recimo tu i mene ponese pa zanemarim "forsiranje" bilo koje pjesme u trenutku kad padne gol osobno želim da mi samo dinamo odzvanja sa svih strana.... Volim kad nastane taj kreativni nered kad se i ta famozna tiha većina probudi....


    A snimanje samo edukacija... Jer ipak smo svi prije svega dinamovci i kao u zivotu svakakvih nas ima...
  • Ludovic IX
    5.1k
    Čitam istvanica i on kaže da je hajduk bio bolji u prvom poluvremenu i da nije bilo greške njihove, da mi ne bi dobili. Uglavnom samo pljuje. Iskreno, lik je bio hrabar nogometaš ali nije imao mozga ni kad je igrao a nije ga uzgojio ni kasnije. Može on bit legenda ali ovakve stavove ne razumijem. Lik ništa pozitivno nije rekao osim da cacic ima rezultat.

    Možda je bolje da onda nist ne kaže nego da baljezga ovoliko. Da je bar neke konstruktivne kritike dao, ali dinamo dao 26 golova u 10 utakmica ali on pljuje po napadačkoj igri. I zaziva tolics koji bi valjda trebao bit taj koji će donesti još 26 golova u tih 10 utakmica. Sam neznam ko bi igrao onda obranu jer i onako primamo previše.

    Drugi članak- lozo kaže da je hajduk izgubio zbog kukavičluka...uglavnom, koji god komentar ovaj tjedan od tih "znalaca" je da je litavac izgubio utakmicu a ne da je dinamo bio taj koji je igrom zaslužio.

    Nije dinamo savršeno igrao ali bio je dve klase bolji. I to ne zato što su oni bili loši, već smo mi bili dobri.
  • Captain America
    13.1k
    Sve do jednog veliki stručnjaci s impresivnim trenerskim karijerama čije riječi imaju ogromnu težinu.
  • The Undertaker
    3.9k
    Stvarno se lupeta. Igrali su Superkup sa četvoricom u obrani i sa najjačim sastavom pa ih je samo golman spasio potopa. Jesu nam se namjestili ali mislim da im je trener htio (neuspješno) izbjeći ponavljanje Superkupa.
  • Mr Anderson
    5.2k
    Ako gledamo drugo poluvrijeme superkupa, tad smo ih jače razbili nego drugo poluvrijeme u subotu. Samo tad nam ništa nije ulazilo i razbranili smo bili Kalinića, ovaj put ih ni on nije mogao spasiti, a nije kriv ni za jedan gol.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.