• criticus
    1.1k

    Na presici je reka na Maksimiru 6 utakmica 6 pobjeda. Dinamo 5 i Lokomotiva jednom.
  • Gelipter
    3.4k
    Jučer je bio savršen nogometni dan! :ok: :victory:
    Na terenu potpuna dominacija, na tribinama isto. Prelijepa simbioza opet. Šteta kaj se tovari opet "nisu pojavili" na jugu. Ovi torcidaši su isto "nevidljiva grupa" jučer bili pa nije čudno da takve i napadaju. Kaj se ovih magaraca na zapadu tiče, ne znam kak to ekipa uopće dopušta da paradiraju u hajdukovim dresovima. I nemreju biti simpa kad dolaze na zapad provocirati. Sumnjam da bi mi njima na zapadu Poljuda u Dinamovim obilježjima bili simpa.
    Sve u svemu, momčad pokazala jeben karakter, čestitke i Čačkeu. Dan nakon tekme još jebeniji osjećaj nego jučer. I nikom nije lepše neg je nam!
  • Salva
    2.3k
    Uz pozitivan rezultat u Norveškoj, na Osijeku idući vikend očekujem 10ak tisuća gledatelja
  • IceMan
    1.5k
    Nogometna lekcija...

    Savršeno sve, jedino naravno kod 2-1 opet kasnio s izmjenama, ali nemamo ovaj put nikakvo pravo na kritiku.

    Ajmo sad izbaciti Norvežane, napunit blagajnu i pokupovat opet cijelu ligu da bi bili mirni s HNL-om sljedećih 5 sezona :rofl:
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Kritiziramo Krznara i Kopića za postavljanje igre, a Bjelica je radio isti vrag. Uvijek s 3 razbijača u vezi i defanzivno umjesto da ih razbijemo. Možda je i imo više uspjeha u tome od ove dvojice, ali mi to nikad nije sjelo kod njega.
  • criticus
    1.1k
    r9or8oz6pu4t9lco.jpg

    Moram Vici dat plus za ovaj "nenamjerni" easter egg u tekstu ;)
  • Majki2111
    2.6k
    u 14:50 je repriza ako će neko gledat. Maxsport 1.
  • lucky luciano
    259
    Čačić protiv Hajduka ima skor 4-1-0 s tim da je ovaj X superkup kojeg je na kraju dobio na penale
    Gol razlika je 12:4.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    al kako je mali baturina fino pogodio, to nije bila ni najmanje lagana situacija, morao se vraćati unazad par koraka da uopće stigne loptu, krovinović mu je bio u bloku, ali on ju je nekako zgrbljen, bez zaleta podignuo točno koliko treba i podvukao pod prečku :love:
  • Majki2111
    2.6k
    Mali Baturina najjaču proslavu gola do sad. Ajmo na centar po još. Visoka inteligencija i čitanje stvari na terenu. Gušt je bio to vidit. Boško odličan. Boljeg beka od Rileta mislim da mi nećemo nikada naći. U obrani uvijek pouzdan bez greške. U napadu opasan, razigrava. Zaslužuje pohvali kao i Baturina. Svi na razini jučer. Mišić po Sofi najbolji igrač utakmice, ali nije mi nešto odskočio od standarda kojeg je postavio u Dinamu. Čisto moj dojam.

    Dojam mi je i da je navijanje na Sjeveru bilo odlično.
  • Salva
    2.3k
    Najbolje navijanje na “punom” Sjeveru od Osijeka u svibnju, barem po meni. Bolje od proslave naslova, Superkupa i europskih pretkola.
  • Majki2111
    2.6k
    u 14:50 je repriza ako će neko gledat. Maxsport 1.Majki2111

    Kreće repriza
  • dzg717
    936
    Najjace je Ademijevo slavlje nakok gola kad se dere na zapad ahahahahha
  • Blue 67
    212
    Ima li gdje slika druge poruke
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.