• deda
    27.7k
    Rista mi polako postaje najdraži igrač. Koje srce, koji vic. :strong:

    A mali Martin će biti Dr. nogometa. Dobio je najveći pljesak.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Rista mi polako postaje najdraži igrač. Koje srce, koji vic. :strong:deda

    Šaptač tovarima
  • Ludovic IX
    5.2k
    Livakovic skinuo prvu biuku, skrenuo onu loptu koju je je plivaja fulao i skinuo onu bombu na kraju.

    Diže se i on u formi.
  • MM17
    221
    Imponiralo me jučer kod dr. Barurine btw. mog imenjaka kada je zabio gol kako je odmah krenuo na centar i isto sugerirao i ostalima, svaka čast u takvom trenutku i za takvog klinca rijetko viđena mirnoća. A sa loptom nema kaj ne može.
  • Mali dioničar
    14k
    A mali Martin će biti Dr. nogometa. Dobio je najveći pljesak.deda

    Dečko je u prva dva derbija zabio po gol. Vezni igrač. Nema 20 godina. Što reći?
  • deda
    27.7k
    Jedan vrhunski igrač jednom reče "ne veseli se previše pogotku jer time daješ značaj protivniku".
  • Eduardo
    17.3k
    Dečko je u prva dva derbija zabio po gol. Vezni igrač. Nema 20 godina. Što reći?Mali dioničar

    Uz to još dvije Modrićevske predasistencije sinoć :up:
  • db-izbjeglica
    12.6k
    malo detaljnije sam pogledao situaciju kod poništenog špikićevog gola i poprilično sam uvjeren da tamo nije bilo zaleđe i da je dinamo zabio 5 regularnih komada. Čak su i u prijenosu stavili sliku sa linijama, koja nema veze sa mozgom. Čolini su liniju povukli doslovno iz zgloba, a špikiću zadnji razmućeni piksel ispred vrška kopačke i opet je linija.

    bilo bi galame da se magaradi poništilo takav gol.

    slika.png
  • Mali dioničar
    14k
    Smećad, nema veze sa zaledjem.
  • deda
    27.7k
    Kako moze VAR donosit tako pogrešne odluke, ne mogu vjerovat.
  • vjeko1701
    5.9k
    Var ne donosi ništa, ljudi crtaju i donose i to vjerojatno nestručni ljudi pomoću neadekvatnih alata.
  • Klenx
    4.1k
    Kako sam dosad pljuvao prema Čačiću, za jučerašnju utakmicu moram skinuti kapu.

    Pomeo je litavskog štrebera, umjesto 4:1 lako je moglo biti 6:0.

    Par stvari me strašno veseli:

    1.) Stoperski par Šutalo - Šutalo će biti sila za HNL, oba su izuzetno jaki na lopti za stopera, sa dobri pasom te se ne boje povuci naprijed, ako treba i zveknuti ju s 30 metara

    2.) Koliko god igra patila, i igrači igrali na čudnim pozicijama Čačić je stvarno dobro odradio rotacije u ovom ritmu kakav Dinamo ima zasad. Rezultat je pomazio, i sad Bodo čekamo sa svježim Oršićem i Drmićem.

    3.) Mali Baturina će biti svjetska klasa. Možda ružno za reći, ali kraj ovakvog malog Ivanušec u formi kakvoj je komotno može grijati klupu. Fin potez Čačića kad je izvukao malog u 90’ minuti da dobije ovacije.

    4.) Osporavani Mišić zadnjih par tekmi igra stvarno odlično, prava spona između zadnje i prednje linije.

    Ovakvom igrom Bodo gledam relativno bezbrižno, sve do poraza 2 razlike ae itekako da nadoknaditi u Zagrebu.

    Treba još naći lijevog beka, ili pijanog Peru dovesti u formu. Svaka čast Ljubičiću kako odrađuje to, ali on nije bek, nego opcija za sredinu.

    Dinamo stvarno ima neprocjenjivo iskustvo igranja 2 tekme tjedno, te izrazito širok kadar. Tovari sada imaju Villarreal u gostima, Loksu doma, Villarreal doma, Osijek gosti.
    Ako ne budu odgađali tekme oni neće na Osijeku moć hodat.

    I da, ne znam šta su u VAR sobi gledali. Vjerojatno krivog igrača, jer onako brzo ne možeš donijeti odluku da nije ofsajd u onoj situaciji osim ako ne gledaš krivog igrača ili to radiš - namjerno.
  • marcio amoroso
    32k
    Ovo je nama već treći nepravedno poništeni gol otkad je VAR tu.

    Petković u Koprivnici
    Andrić HD
    Špika tovarija

    Sva sreća da nije utjecalo na rezultat, ali ovo je jednostavno previše.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    najozbiljnije, ja bi nakon ovog dinamovim igračima zabranio nošenje kričavih kopački.
    HNL koristi takvu tehnologiju za VAR da po njihovim kriterijima takvi igrači nose kopačke veličine 65, k'o hobiti :lol:

    ovdje je ispalo da čolina nema stopala, a špikić ima skije na nogama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.