• Captain America
    13.4k
    Treba ih žalit. Kad vidim tu majicu, to je kvaliteta nekadašnjih china shopova što su nicali na svakom kutu. Hvala Svevišnjem na Adidasu. Vrijedilo je vidit onaj pokisli osmjeh na kraju kad su shvatili da su 15 stepenica ispod nas.
  • Salva
    2.3k
    J*bem ti sve kako sam sretan, definitvno jedna od dražih tekmi. Ne znam se izrazit i ne znam opisat osjecaje, ovo je SVE.

    Vidimo se iduci vikend na Osijeku, MORAMO ovu pozitivu iskoristit i pretvorit u nesto dugoročno, za ovakve trenutke se živi.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Neko je preporucio video sa sluzbene i ja se pridruzujem preporukama. ZA DINAMO DAO BIH SVE !!
  • Stjepan
    479
    34uw4kx194z2dfe4.jpg
    Jedna prigodna za večeras heheh
  • KlasicZg
    515
    Pag je gorio! Birtija 40-60 u korist tovarije! Price na poluvremenu i na kraju tekme su vrhunske! Domsci su izgorili i poceli plakat na kraju!
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Ja sam s mora zato otisao gledat u plavu Hercegovinu,da mogu ko čovjek proslavit šamaranje..
  • deda
    27.7k
    Ogavniji Hajd.u.k. u životu nisam vidio. Odugovlačenje kod svakog jebenog prekida ( faula, bekštosa, auta) od prve do 64. minute. Fuj, stoko jedna tovarska.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Treći gol neodoljivo podsjeća na drugi gol protiv Atalante, a Baturina igrom neodoljivo podsjeća na Olma :cool:
  • dzg717
    937
    Treba ubuduce naglasit sa mikrofona/megafona da odj*** sa tribine onaj ko misli fuckat treneru ili igracima dok tomu nije valjani razlog.
  • Captain America
    13.4k
    Treba pohvalit zapad, svi su zapljeskali gospodinu s mog avatra prilikom izlaska.
  • M77
    445
    Napokon doma... Mi smo purgeri najjaci smo najjaci
  • Oluja
    3.6k
    Slobodna Dalmacija moze objaviti azuriranu tablicu izgubljenih bodova
  • MM17
    221
    Pojeli smo ih od prve do zadnje minute. Svi su bili na nivou od Livija, pa skroz do zadnje zamjene koja je ušla. Trebao nam je samo prvi gol i hvala Bogu zabili smo ga na vrijeme. Odlična utakmica, odlična atmosfera. Bravo Plavi!
  • Mrvica
    3.2k
    Dva dana prije tekme sjedim sa tovarom (frend od starog pa zbog toga) i pričamo o derbiju, priča po priča njegov komentar ma Hajduk dobija, ne može Dinamo spremni smo za titulu. Reko ajde kad si tako uvjeren idemo bacit okladu. Viče on ma moože! Kaže pobjeda Hajduka ili remi, ja reko nije frka pobjeda Dinam eto tebi te 2 opcije, ko kroz plitak potok! Oklada je gajba piva... Sinoć šalje poruku, koje ćeš pivo!? SAMO ŽUJA! :rofl: Iskreno nisam bio uopće zabrinut nakon što su primili gol. Mali Baturina i Špika su mi 2 najveća dobitka iskreno. A kapetančina, nema prevelike priče, tata igre!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.