• Gelipter
    3.4k
    Lijepo se potrefilo da smo na dan kad se sjećamo veličanstvene akcije Oluje u Varaždinu otkud je legendarna 7. gardijska brigada Pume koje su prve ušle u oslobođeni Knin. Lijepo bi bilo kad bi se i njih sjetilo nekom porukom.
    Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!
  • superhik
    10.2k
    Bio sad, uzeo za jug, nema gužve
  • Filip 91
    485
    Zna li se koliko karata je preostalo za jug?
  • NORTE
    8.9k
    A od kad se mi uspoređujemo s Hajdukom??

    U zadnja dva dana više priča o Hajduku nego o Dinamu...
    Olmic
    Zašto se ne bi s njima uspoređivali? Prije par dana igrali na mjestu gdje mi danas igramo.
    Oni su nam najveći rival u ligi i vjerojatno jedini takmac za titulu.
    Nisam primjetio da se zadnja 2 dana piše više o njima, ni blizu, trolaš.

    No, da na zoni još uvijek nema teme uzvrata s Ludogorcem je velika sramota.
    Važnost te tekme ne moram objašnjavat.


    Istok po cijeni od 40 HRK te za gostujuće navijače tribina Jug po cijeni od 50 HRKbbb medimurje
    Pravilo o istoj cijeni ulaznica ne postoji?
    Da ne pričamo o tome da je s istoka 10 puta ugodnije pratit teren.
  • Infinity
    15.1k
    No, da na zoni još uvijek nema teme uzvrata s Ludogorcem je velika sramota.
    Važnost te tekme ne moram objašnjavat.
    NORTE

    Pratis Zonu dovoljno dugo da si mogao skuziti da gotovo nikad ne postoje teme za naredne dvije utakmice. U ovom trenutku je bitan samo Varazdin.

    A sto se sramote tice. Nije sramota ni da te teme na Zoni nikad i ne bude. Nas nitko ne placa, nismo nikome nista duzni. Isto tako mi ne predstavljamo nikoga pa da bi tu morali brinuti za neciji ugled ili sto vec. Radimo ovo zbog ljubavi prema Dinamu i radimo koliko mozemo. Nemamo nikakvu zaradu, vec upravo suprotno, imamo troskove. Da je ovo sluzbeni forum GNK Dinamo, moglo bi se tu pricati o nekim standardima i sramotama. Naravno da i mi drzimo do nekog standarda, al ne mozemo se mi nasaditi na glavu da bi ti imao temu za Ludogorets. Zato imas Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo, kao i UEFA Liga prvaka 2022/23. Nije da nemas gdje napisati nesto o toj utakmici ako vec zelis.
  • Olmic
    2.7k


    Stari moj otvorila se tema nova samo za Hajduk...
  • NitkoBitan
    11.5k
    ulaznice za tribinu Istok po cijeni od 40 HRK te za gostujuće navijače tribina Jug po cijeni od 50 HRK.bbb medimurje

    Zar nije da cijena gostujuce karte treba bit jednaka najjeftinijoj domacoj?
  • bbb medimurje
    2.9k
    Zar nije da cijena gostujuce karte treba bit jednaka najjeftinijoj domacoj?NitkoBitan

    Istina, trebala bi biti
  • Keyser Soze
    8k
    Boško od početka :strong:
  • dzg717
    923
    Jel moguće da će svako na svojoj poziciji barem započet utakmicu? Ajmoooooooo
  • Derek Trotter
    338
    Napokon da vidimo Ljubičića na veznom i nadam se da će Marin dobiti priliku tijekom utakmice ako nam rezultat išao na ruku.
  • Captain America
    13.1k
    Veseli Emreli na klupi. Nadam se Štefulju, Marinu i Toliću ako rješimo sve do poluvremena da prva ekipa odmori.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    I dalje ne kužim gdje je Bulat. Ja mislim da je Dinamo najmisteriozniji klub na svijetu što se tiče ozljeda naših igrača...
  • Navijač Dinama
    7.3k
    ozljeda leđa ako se dobro sjećam.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.