• Nino Bule
    11.3k

    "Kako saznajemo, Futsal Dinamo je rasprodao sve ulaznice za četvrtu utakmicu finala. Svi koji su ostali bez vrijednog papirića moći će je pratiti na Max Sportu u ponedjeljak s početkom u 20.15."

    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/kristian-cekol-za-germanijak-uz-ovakvo-navijanje-neizmjerno-je-lakse-igrati/114213
  • Pop corn
    4.8k
    Slika koja je jučer stvorena u Domu Najvećeg je obišla ne samo Hrvatsku, već i cijelu Futsal scenu u svijetu. Ova sinergija svih tribina i terena je nešto što se može predavati. Borbenost igrača za svaku loptu uz onaj huk je imalo samo jedan mogući ishod....

    Što se tiče debilnosti piva u teren to je problem pitanja osjećaja pripadnosti klubu koji nije kod svih izražen jer da je ne bi štetiti ne samo klubu već igračima na terenu. Svaka jebena piva je pomoć igračima protivnicke ekipe, ali uteg tvom klubu. Uopće ne sumnjam da će se taj problem ići afirmativno rješavati od strane kluba i mijenjati svijest jer pomicao je taj mali, ali veliki klub mnoge granice. To se onda može lako preliti i na "veliki Dinamo" jer svi klubovi su naši klubovi, a ne tamo nekih "likova u loži koje boli kurac za kurac tu kaznu, budu oni to platili, neš ti". Recimo jedno od stvari koja nudi nadu jesu lopte koje su letjele po tribini. Sve su vraćene na teren. Kuzim da je to sjajan suvenir, trofej, ali one koštaju i klub će ih morati kupiti poslije opet i stvoriti trošak koji se mogao, zajedno s kaznama, za novog trenera u nekoj školi gdje će 30 klinaca trenirati, roditelji plaćati članarinu, obitelji ići na tekme, voljeti Dinamo i slično
  • Gelipter
    3.4k
    Još isparavam. Pjesma "Ajme meni" tek danas ima pravi smisao. :sweat: Ne mogu prestati razmišljati o tekmi jučer, o tekmi sutra i nadam se reprizi ovog ludila u ponedjeljak.
    Izdvojio bih, uz ostale igrače Dinama koji su došli, Baturinu koji je cijelo vrijeme bio među navijačima i navijao od početka do kraja, a u predahu se rado fotografirao s brojnim navijačima.

    Kaj se idiota s pivama tiče, ne bih volio kvariti ovaj prekrasni trenutak, ali to je ekipa koja doslovno piša po trudu svih ljudi koji su 10 godina od FD-a napravili to kaj je sada počevši od nule da bi i ta ekipa mogla bacati pive i glumiti mangupe. A i ne kužim kak u onoj sauni može čovjek bacati vrijednu kapljicu tekućine.
  • gruba21
    0
    Susjed u Kninu, a sad ponovno susjed u Zagrebu, Šućko ajmo po titulu! FD!
  • dzg717
    928
    Dobro bi nam došli zvučnici i mikrofon na futsalu ko na sjeveru Maksimira
  • ksapi
    2k
    Ako netko prodaje kartu za ponedjeljak javite mi se
  • Juznjak
    2.9k
    Ima još mali broj ulaznica u BBB fan shopu. Pa vi koji niste stigli kupit vidite tamo ako ste u mogućnosti.
  • Keyser Soze
    8k
    Do kad radi shop?
  • BBBaranja
    1.9k
    Ima neka dobra dusa koja bi kupila 3 karte?
    Podmirit cemo sav dodatni trosak uz karte
    Bili smo i jucer al jbg ponedjeljak nam visio zbog posla ..
    Primopredaja moguca i sutra
  • NitkoBitan
    11.7k
    Nema tu neke filozofije. BBB Fan Shop radi opet od ponedjeljka u 12. Jedino postoji mogucnost da karte budu dostupne sutra na standu na sjeveru ali ne vjerujem.

    Nis ekipa onda se vidimo u ponedjeljak kod shopa. Ja sam prvi na redu ne zanima me :rofl:
  • Logistika
    1.1k
    Bokte kakve snimke sa futsala !
    Index jos nije izbacio opciju kako Futsal Dinamo moze na Futsal Zvezdu...pe nezz kakve tu opcije budu u ligi prvaka...tko su tu top 5 ekipa u europi.
  • maddaddam
    2.9k


    Bas prekrasni golovi.
  • Dino
    2.2k
    Atmosferu uopce necu ni komentirati jer se sve moze vidjeti iz videa, ali moram pohvaliti igru. Kolko se ovi decki na terenu bore, kolko umiru i daju svaki tracak snage za sveto ime, to mi je nevjerojatno. I jos svaki gol koji smo zabili je bio pravi akcijski gol, nijedan “krumpir” nismo zabili od ovih sest komada!
  • Eduardo
    17.2k
    četvrti je ipak više plod greške golmana nego plod neke akcije, ali nećemo cjepidlačiti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.