• Eduardo
    17.2k
    @Mr Blue ima li Čekol kakav nadimak vezan uz ovaj top što ima u ljevici? To čak nije ni top, ni bomba to je nešto brutalno kakvu čovjek artiljeriju ima u toj nozi. U slučaju da nema nadimak pokrećemo inicijativu da smislimo nešto prigodno :chin:

    Mišljenja sam se ovo moglo završiti s 3:0 u seriji. U prvoj tekmi dečki su sve do tog incidenta bili odlični. Šteta što se nasjelo na jeftinu provokaciju nakon koje su stvari krenule u krivom smjeru. Da nije došlo do toga vjerujem da bi se vratili u Zagreb s 2:0. Što se tiče sinoć, moram uz Čekola izdvojiti Piplicu koji brani na vrhunskoj razini. U periodu između našeg prvog i drugog gola dok su nas stiskali imao je nekoliko baš odličnih obrana kojima je usmjerio tekmu u željenom smjeru.

    Također, moram izraziti nezadovoljstvo tretmanom u Sportskim novostima. Kakve god da jesu i dalje su sveti gral hrvatskog sportskog novinarstva, a ovom spektaklu sinoć nisu mogli dodijeliti jedan djelić naslovnice... žalosno. Ovo je bila definicija prave promocije futsala ili dvoranskog sporta u globalu, ma definicija promocije sporta općenito...
  • Zagreb1992
    1.2k
    Pričam baš danas sa Aranitovićem iz Cibone i rekao mi da je gledao jučer Futsal Dinamo...malo je reći da je ostao impresioniran :D
  • DZGIS
    944
    8drw1fjwqb01ta0o.jpg

    :cool:
  • Eduardo
    17.2k
    - Ma dečki, za ovo se živi, ovo je neponovljivo. Ne znam kad sam u Zagrebu zadnji put doživio ovakvu atmosferu. Cibonine utakmice 80-ih? Ma ne, ovo je bilo bolje od toga - jasan je bio legendarni Zeko, pa dodao kako za Futsal Dinamo stiže navijati i u ponedjeljak.
  • Tom Hanks
    2.5k
    Perverzija od utakmice i atmosfere sinoć
    Hoće biti snimka utakmice na youtubeu?
  • BBBaranja
    1.9k
    Ima li još ulaznica za ponedjeljak?
  • Keyser Soze
    8k
    Ima, odi na Core event stranicu i uzmi dok nije rasprodano
  • BBBaranja
    1.9k

    Pokušavam,ali me izbacuje
  • M77
    445
    Online kupnja ne radi već sigurno sat vremena a možda i više...
  • Nino Bule
    11.3k
    Kaze germanijak da je rasprodana i cetvrta
  • Keyser Soze
    8k
    Jebiga onda, ko je uzeo, uzeo je.
  • M77
    445
    Ma nema šanse da je prodano
  • Keyser Soze
    8k
    Gdje si našao to? Na Germanijaku nigdje ne mogu naći
  • Keyser Soze
    8k
    Vrlo lako moguće da je, još jučer si imao oko 3 tisuće prodanih karti, nakon tekme je kupovina vjerojatno eksplodirala.
  • deda
    27.5k
    Ma gotovo je deca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.