• Papastrumf
    9.8k
    3-4 piveMali dioničar

    Necemo se lagati :grin:
  • Mali dioničar
    14.2k
    Pive u terenu+naslov prvaka > korektna zagrebačka publika+majstorica u Omišu.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Sauna gora nego u Dvojci haha. Nego imam recept... Svi skinemo majice i masemo njima. Jebeno djeluje za rashladivanje dvorane :cool:
    Hvala momku ispod mene na mahanju veci dio tekme :sweat:
  • flexXy
    1.9k
    Predivna ozracje u i oko dvorane. Jedna od ljepsih veceri u zivotu, ovakvi trenutci su oni koje cemo pamtit do kraja zivota. Nadam se da ce se sve prenijet na nedjelju i ponedjeljak. Ponosan sam kaj sam Purger.
  • DrawTube
    3k
    Kakva godina za dinamovštinu

    Lopov izgubio na skupstini, Simic i Biscan u klubu, bolji i blizi odnosi uprave prema navijacima, sinergija 3 dinama u 3 sporta i odlična navijanja i atmosfere

    Ponovno se budi onaj stari Dinamo :heart:
  • San Lorenzo
    11.5k
    Strašna utakmica, oni su imali dobar period jedino između naša dva prva gola, ostalo totalna kontrola i uživancija za gledat, drago mi je i da se drugo pol. toliko razvuklo jer je dobra atmosfera potrajala još duže. :cool:
    Jedini loš trenutak je neobjašnjivo divljački start njihovog igrača za kojeg dobio zasluženi crveni, a što je poremetilo inače savršeno korektno navijanje.
    Ovo je Dinamo, nema prevelike mudrosti, nakon ovakvih utakmica mi se još teže pomiriti sa činjenicom da na 'velikom' Dinamu ovako nešto nemožemo imati jer imamo stadion kakav imamo.
  • superhik
    10.3k
    Duboki naklon dečkima koji su čistili parket. Emocije su ogromne da nemam riječi. Velik je Dinamo
  • Juznjak
    3k
    Samo ostat čvrsto na zemlji. Savršeno je sve bilo, ali isto tako sve to treba ponovit u ponedjeljak. Kako oni na terenu, tako i mi na tribinama. Hoće li biti lako? Neće. Možemo li mi to? Svi smo sigurno da možemo. Hrabro Dinamo!
  • R13S61
    188
    Kad 10-15 puta u 20 minuta prekineš tekmu onda više ne pričamo o navijačkoj strasti, ludilu, spontanosti, itd... To je onda jebeni debilizam od strane maloumnika koje boli kurac za klub za koji kao navijaju..

    Jedino pozitivno što je grupa opet pokazala homogenost, jer je uvjerljivo najmanje pive doletilo s crvenog sektora...
    A zagrebačkoj publici se poserem po stoti put u usta... Nema veće gamadi od zagrebačke publike koje cijele godine nema nigdje ni u jednom sportu, a onda kada jednom ili dvaput dođu glume najveće barabe, a zapravo su pičke koje su same sebi dostatne i koji nemaju pojma šta uopće rade na utakmici...

    Možete vi pisati o spektaklu i atmosferi, ali činjenica je da je ova tekma trebala biti prekinuta i registrirana 0-3... To se nije dogodilo jer su suci znali do čega bi došlo da su prekinuli tekmu... I sa ljudske strane hvala Bogu da nisu prekinuli...

    Tu se pol foruma zgraža nad gazi purgera, visokim pećima, jebem te dinamo... Pa daj Bože da nas uvijek tako vrijeđaju i pokazuju svoje komplekse... Nema jačeg osjećaja nego kada cijeli poljud se dere gazi purgere... Pa ja tad u onom kavezu pucam od inata i ponosa... Čista droga... I navijačkih uvreda i sukoba uvijek treba biti!!!
    Ali gospodo teren je svetinja... Teren se ne dira... Nije teren tu zbog nas, nego mi zbog njega... A prekidati tekmu svakih par minuta je jebeni poraz svakog navijača... Time navijač pokazuje da je iznad kluba, dovoljan sami sebi...
    Još sam vruć i pod dojmom ali za mene je to sramota... no zgleda da sam u manjini... A to valjda znači i da sam u krivu...
    DINAMO IZNAD SVIH!!!
  • Zambatine škude
    2.1k
    Ljudi moraju shvatiti da je ovo naš klub u svakom smislu te riječi i da svaka reakcija na terenu ima reakciju na tribini i obratno.

    Ne možeš biti debil pa misliti da za sedam eura imaš pravo napraviti klubu štetu od par soma eura. Ili si glup ko kurac ili samoživ.

    Na Maksimiru pogled dolje kad prolaze pored redara ili ne daj Bože drota, tu s petnaest pivi u guzici misle da su kupili klub i dvoranu i da je parsto ljudi organiziralo njihovu momačku na kojoj se usput igra i tekma. Na kraju ispadne da ljudi ništa osim batina ne razumiju.
  • deda
    27.9k
    Ako netko misli da je ovo s pivama normalno ajmo organizirat grupu lige prvaka i bacat pive svako malo da vidimo što će UEFA reći.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Ne kuzim kaj im je fora pive u teren ubacivat. Ajde nogometna tekma pa je trava... Ali vlazan parket je opasan za igrace. Slavi gol kao i svi drugi a mangupa glumi negdje drugdje.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Fora im je zato jer ih boli kurac. Došli su da se poslikaju, izdrkaju po svemu i svima i odu kući ko da se ništa nije dogodilo.
    Kasnije u krpe snom pravednika. Drugi nek se jebu.
    Takvi ne čitaju šta se tu piše i objašnjava.
    Samo batina tu pomaže.
    Sličan problem je i na nogometu. To je nešto s čim se tribina ozbiljno bavi i bavit će se al neće bit lijepo za gledat.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Koliki to mora bit komad debila, smeća zadnjeg da vidi kako se za svaku ubačenu čašu briše parket po par minuta, da se ljudi ubiše da što prije obrišu parket da se igra nastavi... i onda lola iz mase ponovi radnju. Pa kad budu pucale glave po dvorani onda će bit kako i zašto. Na tisuće ljudi čista uzivancija, podrška ekipi, praćenje utakmice. Dvadesetak debila se ruga sa svima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.