• Zagabria
    206
    Tu pjesmu su svi sa guštom pjevali. Trebala bi se ubacit u playlistu.
  • ksapi
    2k
    https://m.vecernji.hr/sport/dinamo-objavio-koliko-je-prodao-karata-za-iduci-dvoboj-protiv-belupa-1603997

    Iznimno mi je drago da smo opet fino zacepili usta novinarcicima brojkom. Cuj ‘postoji mogucnost da ce hrvatskog prvaka gledati tek 80ak navijaca i simpatizera’ ‍♂️
  • Gelipter
    3.4k
    Nisu sve pjesme za sve prigode i utakmice. "Manje utakmice" su uvijek dobra prilika za isfuravati pjesme poput ove. Uz ovu bih izdvojio i pjesmu "Stojim uz tebe" koja je odlična za trenutke kad ne ide i treba podrška dečkima. Općenito vidim napredak u odabiru pjesama čiji sadržaj prati događanja na terenu. Uvijek se sjetim mislim Gorice na maksimiru prošle sezone kad se pjevalo Ajmo Dinamo, nema predaje! uz karakteristične udarce bubnja i onda nakon nekoliko ponavljanja kad smo zabili baš bude poseban ponos i nekakav osjećaj zajedništva navijača i igrača.
    Kaj se tiče pjesama koje su pjevnije već sam više puta isticao da bi se fakat ljudi trebali potruditi više ih pjevati. Evo dajem opet primjer pjesme "Nema života bez Dinama" i da se svaka pjesma pjeva od početka do kraja sa svim dijelovima. Ovak često bude velika razlika u kvaliteti izvedbe i glasnoći različitih dijelova iste pjesme.
  • Majki2111
    2.6k
    Meni fali ona Ajmo Purgeri dići ruke i pjevati. Top pjesma.
  • Casual Lad
    36

    Ima više odličnih pjesama čiji refreni/melodije bi odlično legle na tribini i za navijanje. Iz nekog razloga, a kroz povijest, grupa je uvijek imala odmak spram takvih pjesama. Ovo jučer je putokaz jer i meni stvar ne izlazi iz glave.
  • DZj
    43
    Meni osobno jucer , mama nemoj plakati bila bas dobra , ne sjecam se kad se zadnji put pjevala
  • Stihl
    3k

    Meni fali ona Ajmo Purgeri dići ruke i pjevati. Top pjesma.
    Jebo te Majki, nemrem vjerovat da bum rekel da si u pravu, tj.da se slazem s tobom hahah. Odlična stvar!
  • Gelipter
    3.4k
    Pa pjeva se to skoro na svakoj tekmi u zadnje vrijeme. Ali slažem se i meni jedna od dražih "laganijih stvari".
  • M77
    445
    "Dok na terenu srce ostavljas" i "Dinamo Zagreb ja volim te" su 2 najjace novije pjesme i trebaju se što prije ustalit na tribini
  • seljak86
    2.3k
    Na tu pjesmu se pol tribine usere da ide guranje :lol:

    Inače, ta "Ajmo purgeri" je jedna od pjesama za koju mislim da treba češće izvoditi. Generalno smatram da pjesme sa više riječi budu bolje pjevane nego oni kratki uzvici. Kada je melodija opuštena i pjevna, dobro je po meni. Pod to mislim na primjer "Daj mi samo pobjede", "Unatoč svemu još uvijek trajemo", "Mama nemoj plakati", "Stojim uz tebe" i za istaknuti mi je "Dinamo Zagreb pjevajmo svi u glas". I jel mi može netko napisati riječi nove pjesme od jučer? Nisam bil na tekmi.
  • Majki2111
    2.6k
    Ne ajmo svi purgeri moji neg ono “pjesmom dinamo bodriti, nikad ne prestati.. najjači smo baš najači gdje je dinamo tu smo mi zagrebu odani.” Treba više tih pjevnoh definitivno.
  • Gelipter
    3.4k
    treba ih onda i pjevati
1678910Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.