• Eduardo
    17.1k
    Odlično otvaranje sezone je za nama. Osvojen prvi trofej sezone, ostvarena uvjerljiva ligaška pobjeda na otvaranju sezone i najvažnije od svega je šetnja kroz Gruziju, iako ne toliko dojmom koliko rezultatom.

U vrlo kratkom periodu stiže nam već 4. službena utakmica. Idemo u Koprivnicu, u goste Belupu koji je u prvom kolu uvjerljivo poražen u Osijeku. Završilo je laganih 2:0 za domaćina. Kraljevi remija iz prošle sezone (16) uz samo 7 pobjeda i osvojenim 7. mjestom sigurno će ove sezone pucati na nešto više.

Jedna pobjeda u 6 pripremnih utakmica, 4 utakmice bez postignutog pogotka te poraz na početku nove sezone nije nešto što ulijeva nadu za sami početak sezone. Međutim, u napadu su stari, iskusni lisci Krstanović i Ejupi pa će i golovi s vremenom doći.

Slaven je od prošle sezone napustilo čak 10 igrača, a pristiglo je 7 novih (za sada). U prva 4.kola ih redom čekaju; Osijek, Dinamo, Rijeka i Hajduk.

U zadnjih 5 gostovanja u Koprivnici ostvarili smo tri pobjede, neriješeno i poraz uz gol razliku od 4:7 u našu korist. Prošle sezone Koprivnicu smo prošli neokrznuti uz dvije pobjede bez primljenog gola (0:2 i 0:1). Zabijali su redom; Budimir, Kadzior i Gojak. Svi znamo da Budimira više nema, a pitanje je hoće li i ova dvojica zaigrati s obzirom na minutažu koju su odradili u prve tri utakmice sezone.

Čekamo što će nam Bjelica pripremiti, a osobno se nadam povećoj minutaži Majera, Mora i Belog.
    5.2k
    Neće Belupo ni ove sezone ništa bolje. Po mom mišljenju plafon im je 7. mjesto. Gledao sam prvo poluvrijeme protiv Osijeka, tanko je to. Naprijed ništa, u obrani konfuzija. Očekujem sigurnu pobjedu uz odmaranje većine igrača koji su igrali zadnje dvije utakmice.
  • deda
    27.3k
    Žao mi što sam na moru pa ne mogu na moje standardno gostovanje. Slaven tavori bez ikakvih ambicija. Bojim se da bi i njihov opstanak u HNL mogao doći u pitanje. Možda već i ove godine
  • xavier
    11.1k
    Ostat će Dinamo, Hajduk, Rijeka, Osijek i agencijski klubovi kao Gorica ili Istra.
  • deda
    27.3k
    ULAZNICE ZA UTAKMICU U KOPRIVNICI
    U 2. kolu Hrvatski Telekom Prve lige Dinamo će odmjeriti snage s NK Slaven Belupo na stadionu u Koprivnici (subota, 27.7., 19:00h), a u nastavku donosimo informacije o ulaznicama za navijače Dinama.

GNK Dinamo dobio je na raspolaganje za prodaju u Zagrebu 150 ulaznica za gostujući sektor na stadionu u Koprivnici. Ulaznice po cijeni od 40 kuna moći će se kupiti na Ticket pointu kod stadiona Maksimir prema sljedećem rasporedu:

Četvrtak, 25.7., od 11 do 19 sati

Petak, 26.7., od 11 do 19 sati

Subota, 27.7., od 11 do 14 sati

Prodaja će biti moguća uz prethodno predočenje važećeg osobnog dokumenta, a sve su ulaznice personalizirane i glase na ime i prezime. GNK Dinamo zadržava pravo uskrate kupovine ulaznice ako postoje neki od razloga za to predviđeni Zakonom o sprječavanju nereda na sportskim natjecanjima.
  • Infinity
    15.1k
    Slaven tavori bez ikakvih ambicija. Bojim se da bi i njihov opstanak u HNL mogao doći u pitanje. Možda već i ove godinededa