• Ban
    698
    Njega ove sezone nije mučila forma nego kriminalno donošenje odluka.
  • Efes Pilsen
    6.7k
    pa to i je pitanje forme. Nesigurnost nakon dugog izbivanja zbog ozljeda, fizicki ti mozes bit spreman, ali nisi u formi.
    Procjena starta, leta lopte, pozicioniranja igraca, svoje sposobnosti da izvedes dribling.. Sigurnost i rast forme dolazi s minutama. Procjena je trenera kad i gdje ih treba dobit. Ovo sto je Jakir napravio s njim je dvosjekli mac. Dao mu je povjerenje u kljucnim utakmicama sezone, igracu to sigurno imponira, ali kad se to odvije s kiksom na kiks onda postoji opasnost da ga psihicki pokopas..
  • Ban
    698
    To su uglavnom urođeni kapaciteti koji su u njegovim godinama već izbrušeni koliko se to izbrusiti moglo. Da je stvar minuta i radne temperature možda bi kasnio pola sekunde na pravu odluku, ali on jednostavno donosi odluke koje nemaju rezona.
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Nego, nije mi jasno zasto ga se ne proba na desnom beku? To je igrao u U21..
  • NitkoBitan
    11.4k
    2 minute nije zadrzao bez kiksa. Dobro da na kraju nije sapleo Hajdukovog igraca jer bi bio penal.
  • Rakovica1986
    526
    preznojio sam se kad je onako sporo startao na loptu.
  • MarK
    198
    Meni je on zreo za posudbu. Manje ambiciozan klub i neka brusi formu.
  • Blueshadow86
    828
    Čovjek je spor ko blato.
  • BBBaranja
    1.8k

    I to živo blato..
  • Jaro
    5.3k
    ma ovdje opce njega ne mogu kriviti. Pa nemres igraca koji nije igrao 200 godina ubacit u ovaj kaos od utakmice...
  • Zagi
    4.7k
    Zbilja bi mu dobro došla posudba. Totalno izvan ritma.
    Trebaju mu utakmice , a nama pobjede. Jedno ne ide s drugim.
  • De Oliveira
    858
    Nisam siguran da bi mu dao kupiti ulaznicu za utakmicu, kamoli nastupiti na terenu. Uzas zivi. Neka spasava karijeru negdje dalje.
  • Orc123
    4.9k
    Za njega neka posudba sa mogucim otkupom i hvala na svemu...zao mi decka ali on vise nema kvalitet da igra u Dinamu. Jbg, ozljede su ga unistile.
156789Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.