• Dragon1Warrior123
    2.9k
    Nemojte bit bezobrazni, vidio sam ga jučer na sportnetu! Sada ima dva posta koji nisu o transferima mislim!
  • Nolifer
    6.7k
    i opet nista od postera... e sportske, sportske...
  • Neki tip
    19.3k
    Kritizirali smo kad je trebalo pa da i pohvalimo kad se ima za što (a i zašto).

    Neću pisati pod temom "loša organizacija..." jer ono što je jučer bilo na ulazu je bilo sve samo ne loša organizacija.

    To je, doduše, ujedno i najbolji dokaz da se moglo i prije.. da se htjelo. No dobro, da ne odlazimo ni u kakvu negativu, nakon jučerašnjeg dana za nju zaista nema mjesta.

    Htio sam ih pohvaliti već od ideje da otvore zasebne ulaze za klince i roditelje na obje etaže sjeverne tribine, ali htio sam vidjeti kako će to funkcionirati u praksi. Funkcioniralo je skoro pa savršeno, ne samo na tim ulazima.

    Zašto skoro?

    Zbog sljedećega, o tome je trebalo voditi računa:

    twcvhtlt1kmwaql8.png

    Naime, ulaz NIJE bio moguć na obje tribine s obje strane, kao što je najavljeno u naznačenom tekstu, jer čitači na istoku nisu očitavali ulaznice za sjever dolje (pretpostavljam da je tako bilo i sa zapadne strane - samo za sjever dolje). Grafika koju su bili priložili bila je ok, ali tekst nije jer se iz njega zaključuje da se na bilo kojem od dva zasebna ulaza za djecu može ući na obje tribine što naprosto nije točno.

    Međutim, to nije predstavljalo problem jer gužve nije bilo - NIGDJE. Na kraju s klincem uopće nisam ušao na zaseban "prioritetan" ulaz, jer ni na središnjim ulazima na sjever dolje gužve ni problema nije bilo. Ušli smo za 5 minuta, uključujući pretres.

    Može se kad se hoće - pretres jest i dalje bio detaljan, to im je posao, ali ni traga bezobrazluku i bahatosti. Sve "molim, hvala, izvolite..". I "uživajte u utakmici" na kraju.

    Sve u svemu, pohvala organizatoru, dakle klubu, jer pomak je očit i ogroman.

    Tako treba i nastaviti!
  • deda
    28k
    Utakmicu kupa u Jarmini Dinamo će odigrati 27. rujna u dogovoru s domaćinima.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    2 dana nakon reprezentativnog termina. Podcjenjujemo li domacina? :rofl:
  • deda
    28k
    Naravno. To moramo s pola juniora dobit.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Znaci nesto ovako bi mogli poceti:
    Nevistic, desni bocni (obojica ce biti sa reprezentacijama), Theo, Dilaver, Stefulj, Misic, Bulat, Bockaj, Marin, Spikic, Drmic

    Klupa: Zagorac, Lauritsen, Peric, Ljubicic, Ivanusec + juniori

    :strong: :strong:
  • NORTE
    9.3k
    Ono što smo već pisali, ako se proda Gojak nemamo na klupi defenzivca kao zamjenu.
    Ademi, Mišić i Ljubičić u prvih 11.
  • Zagabria
    206
    ja sam na FMu potpiso Alan Rodrigeza iz Urugvaja. Dinamo sign him!!!
  • Orc123
    5.1k
    Vidim da ste me se zazeljeli....pisem kad imam o cemu i sto. Pisao na sportnetu. Bila odlicna tekma i trebalo je nekoliko dana da se procesuira ova velicanstvena pobjeda. Kao sto sam i tamo napisao sad vise nitko nece moc reci kako smo mali klub, i vjerojatno se oni jebivjetri koji su nas odbili u ovo prijelaznom roku se tuku po glavi. Jedino zalosno sto su i brojni nasi navijaci stalno iznosili tezu kako smo mi vani mali klub i da rađe se biraju klubovi iz donjeg dijela lige 5 i nizozemske, belgije i sl...NE! Velik smo klub i mnogi bi dali guzice da igraju kod nas. Na upravi je da to iskoristi i nadogradi ovu momcad na zimu! Podcijenio sam Cackea, sve nas demantirao. Nek samo nastavi tako. Uvijek moze bolje, ali eto malo nas prati i sreca....bez toga nista. Sve u svemu je top za sad sve....
  • Crusades1986
    9.8k
    prodajaOrc123

    Tko je otišao iz Dinama? :joke:
  • Orc123
    5.1k

    Sry...ispravio....pobjeda sam mislio!
  • Orc123
    5.1k
    Nego sta je sa Sutalom...govorili su da se rjesavaju detalji oko prodaje, jel on na kraju prodan ili nije?
  • Orc123
    5.1k

    Ne trebam traziti krilo po J. Americi. Ojeda i dalje trpa ko na traci, ulazi na zimu u zadnju god. Ugovora i fakat bi bili blesavi da ga ne uzmemo! Pogotovo ako izborimo proljece u Europi!
  • Str1nger Bell
    701
    Vjerovatno je situacija sa Boškom odgodila stvari barem do zime i prijelaznog roka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.