• NORTE
    9.3k
    vjerojatno se oni jebivjetri koji su nas odbili u ovo prijelaznom roku se tuku po glaviOrc123
    Oni su nadam se prekriženi zauvijek.


    malo nas prati i srecaOrc123
    Djelomično da, ali nije da su nas europski protivnici ubijali od igre, a mi smo eto samo srećom prolazili i pobijeđivali.
    Nikog nismo na penale prošli pa da je sreća neki preveliki faktor.

    Mislim da su prekasne izmjene najveća Čačićeva slabost.
  • Armagedon13
    958
    Odbio je Brazil,Argentinci pišu da se obećao nekome u Europi,samo odšteta će biti ...
  • vjeko1701
    5.9k
    Opet o Ojedi? Ne bi da je reinkarnacija Pelea i Maradone koja je odrastala preko puta stadiona i ima istetoviran Dinamov grb na srcu.
  • Majki2111
    2.6k
    Ista stvar kao i Burnleyjevci o Orši. Na njihovom forumu dobio posebnu temu protiv Chelsea.
  • Infinity
    15.2k
    samo odšteta će biti ...Armagedon13

    Bit ce tanka, jer bi sest mjeseci kasnije mogla biti jos tanja, a onda i ne postojati.
  • Zagi
    5.1k
    Lik je bio 2. igrač lige , odma iza Alvareza koji sada igra u Cityu. Ove sezone je samo nastavio gdje je stao.
    Bojim se da je taj brod otplovio ali ako se može , definitvno ga treba dovesti.
  • Majki2111
    2.6k
    Danas je Šprajc u stanju nacije u djelu sa Dinamovom stadionu spomenuo nešto kao da Dinamo ruši najveće i na takvoj ruševini, al da neka tako i ostane, do finala. Lagano sam se nasmješio. I naježio. :smile: :wink:
  • NORTE
    9.3k
    dinamo je toliko velik da svoje ogromne pobjede ostvaruje debelom većinom s Hrvatima na terenu.
    Od kojih dobar dio domaći dečki iz Zagreba i okolice.

    Oršić, Ivanušec, Špikić, Bočkaj, Marin
    Petković, Mišić, Perić, Šutalo, Livaković, Boško, Baturina, Menalo
    + Ademi, Ljubičić, Drmić

    Istovremeno, ozlijedi se stoper od 4 milijuna eura i nitko ne plače za njim, pada jedan Chelsea sa zvijezdama u Ligi prvaka, a stoperčina poput Kevina i dalje minute na terenu u sezoni broji na prste.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Meni se to baš i sviđa, što igraju naši ljudi...+ ovi iz okolice. Mislim da je kemija u momčadi bolja i pokazalo se kao puno bolja strategija od gomilanja stranaca...

    Normalno, ne treba propustiti kvalitetnog stranog igrača, ali jezgra treba biti naša.
  • De Oliveira
    962
    Protiv prvaka svijeta sastavljenog od igraca iz cijelog svijeta izasli smo sa 9 Hrvata + kapetan, koji je cijeli zivot ovdje, sto je ogromna stvar. Konacno imamo politiku stranac moze ako donosi dodatnu kvalitetu. I u prijelaznim roku su svi dovedeni igraci Hrvati. Stranci kao sto su bili Koch, Chago, Eduardo, Etto, Cufre, Tonel, Soudani, Olmo, Ristovski itd su vise nego dobro dosli.
  • Robredo276
    265
    khlzcn7go4fb8y4c.jpg

    Dobro Perić kaže. Poslije kad pobijedimo sve izgleda logično, ali treba donijet odluku prije utakmice..

    Moram priznat da mi Čačić svakim danom raste u očima kao trener.
  • Infinity
    15.2k
    Dinamo je od starta lige 10 dva puta u sezonu usao s 25 bodova iz prvog kruga. Bilo je to u sezoni 2014/15 i sezoni 2017/18. Sezona 2014/15 se zavrsila s 88 bodova. Samo jednom je Dinamo imao vise bodova u ligi 10. U sezoni 2017/18 Dinamo je na kraju sezone osvojio 73 boda, najmanje ikad u ligi 10, cak 13 bodova manje nego u sezoni kada nismo bili prvaci.

    Ni u jednoj od te dvije sezone nismo usli u Ligu prvaka. U ovoj drugoj smo cak ispali u kvalifikacijama za EL. 2014. nas je iz LP izbacio Aalborg, a u EL smo usli preko Petrolula lakse od ocekivanog. Tamo smo odigrali tri dobre i tri katastrofalne utakmice, a ispali smo sa sest bodova.

    S obzirom da smo usli u Ligu prvaka i tamo pobijedili Chelsea, ovo je definitivno najbolji start u posljednjih deset sezona. Ova ekipa je masina koju ce ove sezone malo tko zaustaviti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.