• Mr Anderson
    5.4k

    To spada pod njegovu tvrdoglavost. Isto tako ne znamo, možda je uprava kluba tražila da se smanji trošak prve momčadi, odnosno sreže broj igrača. Da je radio nelogične poteze to je istina. On je prvi rekao da mu treba lijevi bek još u ljeto i onda sad ne dovede ni jednog i još k tome jedinog lijevog beka (Štefulj) pošalje na posudbu. Kakav je da je, ali je lijevi bek i poslužio bi u HNL-u. Navodno je htio dovesti Omeragića i Frigana, ali nije se realiziralo. Znam iz prve ruke da je odbio Brekala, ali ne znam koji su razlozi. OK, zamislio je Ivanušeca tu, ali opet, moraš imati više opcija.
  • Praskaton
    1.8k
    Ma jasno,skracivanje kadra je dovelo do lose forme i posljedicno do losih rezultata.Ako je bilo trazeno od njega da smanji kadar on je to s gustom napravio i srezo vise nego sto je potrebno.Imamo srece sto su nam glavni igraci vise manje bez tezih povreda..

    Koga je htio,koga ne stvarno ne znam tesko je o tom spekulirat al da bi nam igrac kvalitete Brekala dobro dosao svakako.
  • runtothehills
    382
    Ljubicic na prirodnoj poziciji ce nam mislim, konacno, biti veliki plus.
  • Bosna86
    11.6k
    Bas smo privatno sinoć pričali… Ljubičić je igrač koji će najviše profitirati od dolaska Biscana… Nadam se da će bar doći do razine Jakica ili Sunjica u Dinamu… Ako ih nadmaši, onda već pričamo o igraču od 10+ milja
  • thomas22
    256
    Profitiral bu dok ne dode tibor halilović
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Od kud sad ta prica s Tiborom?
  • Klenx
    4.1k
    Pretpostavljam jer je u istoj menadžerskoj agenciji (Hucika) ko Bišćan.

    Ako smo kod te agencije, rađe neka Oršu vrate :wink:
  • Patak
    2.2k
    Vidim u toj agenciji su Kulenović i Barišić. Mogli bi dobiti priliku na jesen, ali Oršićev povratak, to bi bio pun pogodak.
  • xavier
    11.1k
    Vidim u toj agenciji su Kulenović i Barišić. Mogli bi dobiti priliku na jesenPatak

    Puno pretjerujete s tim agencijama. Eto trener nema pametnijeg posla nego u klubu koji vodi gurati igrače iz agencije koja i njega zastupa.
  • Patak
    2.2k
    Ma uopće ne pratim te agencije, nego sam pogledao kad je spomenut Tibor Halilović.
  • Nino Bule
    11.5k
    Ne znam po cemu je tibor bolji od ljube
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Šta se desilo ovim iz marketinga :sweat:

    Nek nastave :up:
  • deda
    28k
    Novi vjetrovi :lol:
  • Mrvica
    3.3k
    Šta god da se događa sviđa mi se :love:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.