• SAS1987
    13.5k
    Tako npr. i Amra ima menadžerski ugovor do 2025. i ne mogu joj čak ni smanjiti plaću iako više nije članica Uprave nego će obavljati neki administrativni posao ili kuhati kavice.xyz

    I Amra i Ante trebaju završiti u klubskoj kantini.
  • SAS1987
    13.5k
    Da poslužuju hranu i kavice. Ne da završe u ćevapčićima.
  • Jurki
    8.7k
    Decki kaj smo dosli do toga da je milja eura vaznija od prvenstva?
    Milja eura je vaznija od plasmana u LP ili EL?
    Isto tak trebalo bi se potegnuti pitanje odgovornosti Vlatkice, Amrice a i Mirkeca za takav stetan ugovor.
    Makar znam da se to nebu dogodilo..
    On je vec moral biti bivsi odavno.
    Kaj je napravil od ekipe to nije za otkaz to je za zatvor.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Nosaci torbi Zdravka Mamica moraju niz stenge cim se za to stvore uvjeti.
  • Jaro
    5.6k
    nosaci torbi rade na novom statutu.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    tu su jer su trenutno manje zlo.. kazem, kad se stvore uvjeti adio..
  • Jaro
    5.6k
    ma jasno, samo nebu to tako brzo jbg...
  • Nino Bule
    11.5k
    FsusHwXXgAMlGqe?format=png&name=900x900

    Šanse za prvo mjesto nam pale za 3%
  • Nolifer
    6.7k
    Ja sam mislio da ću za kraj vikenda pročitati sretnu vijest o smijeni brkatog, očito još ništa od toga...
  • Patak
    2.2k
    Može link na te ELO simulacije od Globalna, kako to računa?
  • xyz
    840


    Tebi je vjerojatno za sve u životu kriva ista osoba. Očito si zastao u nekoj od ranijih Freudovih faza razvoja ličnosti.


    Potpuno se slažem...
  • Zagi
    5.1k
    Nažalost, naš realni ELO sigurno nije na razini s kojom Globanova simulacija računa .
    elo.png
    Još nije uračunata Gorica. Trenutno smo na najnižoj razini od odlaska Bjelice, a trend ide prema dolje.
    Gore od Krznara i od Kopića. Ante maximale.
  • Nino Bule
    11.5k
    Tebi je vjerojatno za sve u životu kriva ista osoba. Očito si zastao u nekoj od ranijih Freudovih faza razvoja ličnosti.xyz

    Proziran si, naravno da je mamic kriv za pandura, vlatku i cacica, nisam sigurno ja vodio klub 20 godina, ali jebiga tebi je tatta otisao iz kluba i sad si pod stresom svaki dan u nadi da ce se bjegunac vratiti i preuzet uzde
  • DrawTube
    3k
    Već su po navijačkim fan stranicama počela zazivanja Mamića da se vrati i sredi klub, Fuj!
  • Mali Zeus
    9.7k
    Ako uprava ne gleda tko će naslijediti brkatog i ne sprema mu otkaz onda me hvata jeza što će biti i u vezi ukupnog stanja u klubu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.