• Ludovic IX
    5.8k
    Dobro je netko napisao. Antolić je samo potrcko i teško može bit veliki gazda. Tim će ga lakše bit skinuti poslije. Nekako imam čak osjećaj da je ko canjuga. Čim je tudjman umro, odmah se ime vratilo. I ovaj bi mogao bit za povratak dinama navijačima čim mamic "umre"

    Uglavnom, takvi idu kako ih struja nosi. Kad im paše Tuđman i mamic, idu za njima. Čim je bolje da budu na drugoj strani, već su najveći pobornici da bude po želji naroda
  • Captain America
    14.5k
    Lani je Medvjedić s gol.hr napisao tekst da je Antolić čak rekao Tomaševiću da je spreman izbore raspisat.
  • Nino Bule
    11.7k
    Dobro toliko glupi i naivni nismo, nece se on sigurno dati lako izgurat iz kluba ako prezivi ovaj mamicev udar.
  • Mlađi referent
    11.1k
    Ako preživi udar glave, složit će sam sebi sustav u kojem će bit siguran koliko je mentor godinama bio
  • Mr Anderson
    5.6k
    Glava je složio sustav na nivou države u kojem je godinama bio siguran. Antolić to neće moći. Tu je velika razlika.
  • Captain America
    14.5k
    Baš to. I očekujem daleko veću kontrolu državnih tijela da se ovakav cirkus više ne ponovi. Ipak smo postali kolko tolko ozbiljna država u odnosu na ono vrijeme.
  • Ludovic IX
    5.8k
    Mamic je imao državne suce u šaci. Antolić nema ni suce u bočanju u šaci.

    Ovaj imao hobotnicu, ovaj nema ni lignju. Ne usporedjujte ih
  • Mlađi referent
    11.1k
    Mislim da će nafilat klub svojim ljudima, kontrola skupštine i IO, nekakva promjena statusa za sigurnost. Nije sigurno sposoban k’o onaj dole krimos, ali sumnjam da neće napravit sve da oteža bilo kakvu smjenu ako ovo preživi. Sumnjam i da će se po nas navijače išta pozitivnog iz ovog izrodit tko god da dobije. Izbori apsolutno jedino rješenje
  • Ludovic IX
    5.8k
    Anatolič je poslusnik. Sumnjam da on može bit gazda bez da nema sponzora iznad sebe. Opet, ako je ovo istina da je sve ovo danas zbog toga jer je odbio transfere pjace, kačavende...da se ovaj nebi opernatio preko posrednika, onda ima malo , malo zrna u glavi i to što je ovaj daleko mu dali dovoljno hrabrosti za ove radnje.

    Ja bi radije i njega nego mamica jer u ovom trenu neznamo jel se s njim može ista promijeniti ali znam da se sa mamicem ne može.
  • SAS1987
    13.7k
    Zašto mislite da je Mamić pametniji od Antolića?

    Slušao sam valjda sve njegove intervjue i kod njega nisam vidio ništa drugo osim velike energije, samopouzdanja i verbalne agresije. Jednostavno ima neko psihološko poremećenje. Njemu novinari postavljaju pitanja koja on želi a i na takva pitanja jako često počinje pričati nešto što nema veze s pitanjem. A o inteligenciji puno govori i to da u tom poslu nije naučio engleski, loš način izražavanja a i način na koji su krali iz Dinama je komičan (recimo IBAN-i). Siguran sam da bi prosječni Zonaš razvalio Mamića u civiliziranoj debati o bilo čemu.
  • Fanboy
    2.2k
    Da, ali postoji razlika između Mamića i Antolić sad, to što Mamić ne može na teritoriji niti na bilo koji način pristupiti Dinamu na fizički način. Doslovno je na milost i nemilost svojih poslušnika.
    Nebi rekao da je njegova vlast opasnija u ovom trenutku od Antolićeve. Sjetite se da se i braco vraćao radi tih stvari u Dinamo jer su gubili konce...
    Mamić na daljenski nema ni 10% vlasti kakvu je imao kada je bio ovdje, ma koga god postavio to je kula od karata koja se uvijek može urušiti.
  • Nino Bule
    11.7k

    Moze se kula od karata urusit ali i ostat onda spaljena zemlja iza njega,covjek je bjegunac od hrvatskog pravosuđa i boli ga kurac za posljedice onog sta bi on radio da ima potpunu vlast u dinamu opet. Isla bi opca rasprodaja, kupovanje igraca ala deni juric za sulude cifre sa jos luđim provizijama firmama u mostaru i međugorju.
  • Sunja86
    1k
    A što je sa udrugom Dinamo to smo mi vidim da u zadnje vrijeme više nema oglašavanja u vezi situacije u klubu da li je ta udruga još aktivna?
  • Jaro
    5.9k
    Antolic je banana dobio bitku protiv govna ili ne. Ak Mamic izgubi, povuci ce za sobom sve koje moze (vidi osjecke suce), a materijala za utopit jos nekog ziher ima.
  • The Undertaker
    4.3k
    Meni nije jasno zašto je baš Antolić bitan. U čemu je kvaka? Koliko znam, on nije predsjednik Uprave. Što on može a Vlatka Peras ne može?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.