• Mr Anderson
    5.4k
    Vlatkica je vjerojatno s druge strane barikade.
  • deda
    28k
    Vlatkica čeka ispod stola da vidi tko će pobijediti.
  • SAS1987
    13.5k
    https://www.jutarnji.hr/vijesti/zagreb/mamic-uzvraca-udarac-nova-akcija-protiv-vodstva-dinama-vec-je-dobila-zamah-15288552

    Ima tko cijeli članak? Vraćanje kluba u ruke Mamiću bi nas sjebalo za sljedećih 10 godina pa se ipak nadam da će netko urazumiti skupštinare.
  • Ludovic IX
    5.5k
    da sam ja na mjestu barišića i antolića, skupštinarima koji su za mamića bi postavio samo jedno pitanje - želite li bit zapamćeni kao oni koji su pomogli da zlo ostane u klubu ili zapamćeni po tome da su pomogli da se makne to zlo iz kluba..

    ne ulazeći u to i da su barišić i antolić do prije 5 minuta bili glavni pomagači tog istog zla. ali svatko se ima pravo iskupiti. i ako uspiju maknuti mamića i njegove iz kluba, trebat će im još jako puno da se iskupe ali bi bar bili na dobrom tragu.
  • SAS1987
    13.5k
    da sam ja na mjestu barišića i antolića, skupštinarima koji su za mamića bi postavio samo jedno pitanje - želite li bit zapamćeni kao oni koji su pomogli da zlo ostane u klubu ili zapamćeni po tome da su pomogli da se makne to zlo iz kluba..Ludovic IX

    Očekuješ moralne poteze od nemoralnih ljudi.

    Oni će glasati za onog od kojeg će imati više koristi a odluku će promijeniti jedino zbog straha pred pritiskom javnosti ili zakona.
  • Neki tip
    19.4k
    skupštinarima koji su za mamića bi postavio samo jedno pitanje - želite li bit zapamćeni kao oni koji su pomogli da zlo ostane u klubu ili zapamćeni po tome da su pomogli da se makne to zlo iz kluba..Ludovic IX

    Postavljeno pitanje može "uzdrmati" samo nekoga tko već ima tvoju/našu perspektivu i moralni kompas.

    Mamićeve skupštinare bi možda nasmijalo, eventualno razljutilo.

    U njihovim ušima to bi se pitanje pretvorilo u:

    A) želite li biti upamćeni po tome da ste izdali i odrezali ruku koja vas je hranila sve ove godine i stali uz sitne duše i izdajnike?

    I/ili

    B) želite li biti upamćeni po tome da ste uklonili najvećeg nogometnog menadžera u povijesti Balkana pa i šire i time naštetili Dinamu u kojeg se kunete?

    I/ili

    C) želite li biti upamćeni po tome da ste sami sebi iskopali grob? Lako mi za Mamića, ali ako pada on, padam i ja.

    Ni Antolić ni Barišić mu nisu okrenuli leđa zato što su "shvatili da je Mamić zlo" pa čisto sumnjam da bi itko od skupštinara naprosto "progledao" kad bi ih se suočilo s tom pitalicom moralnog izbora.

    Da rezimiram - pitanje s prizvukom moralne ucjene može imati učinak na one koji su na moralnoj klackalici. Nijedan od skupštinara koji su sad ostali "s one strane" to nije. Svi su u nekoj ili svima od gore navedenih abc kategorija, jer priliku za izlazak iz njih već su imali i odabrali ostati.

    Najgadljivije je, ali i najlakše, izvući i pridobiti one iz skupine C i mislim da će se u idućem razdoblju najviše na tome raditi. Ali oni ne biraju dobro naspram zla, već takvi biraju sebe (i s time treba računati).
  • Neki tip
    19.4k


    Taman sam pisao vrlo sličnu poruku tvojoj istovremeno, ali evo dosta dužu pa se "mimoiđosmo", sažeo si sve bitno što sam ispod malo duže elaborirao.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Ova situacija se ne može riješiti na način da u ovom trenu tražimo savršeno rješenje.

    Ovaj razvoj situacije za mene je svakako pomak naprijed.

    Mamići, Rožić, Ljuština i ekipa su dali do znanja da su spremni sjebati i odnos s navijačima i projekt novog stadiona zbog vlastitog ega i financijske koristi. Ništa novog od njih.

    Barišić, Antolić i ekipa su stjecajem okolnosti uspjeli vidjeti da je klub i rezultatski prodisao Mamićevim odlaskom (to su i naveli u priopćenju), a odnos s navijačima, marketing, fan shop je procvjetao. U većini ljudi ima ljudskosti i te činjenice sigurno pridonose da su se i oni sami uvjerili da Dinamo ne treba igrati domaće europske utakmice pred 3-4.000 ljudi, da ne treba vlastitim navijačima zabranjivati europska i domaća gostovanja, da treba poticati navijače na dolazak u Maksimir povoljnim paketima godišnjih ulaznica, da na kritiku ulaska na sjevernu tribinu klub treba odgovoriti razumnim rješenjem, a ne još većom represijom.

    Kad na to dodamo da je nova zagrebačka vlast istupila izuzetno korektno najavom projekta dva stadiona u Zagrebu i to oba stadiona koja nose zagrebačku nogometnu tradiciju (naravno da je Maksimir broj 1, ali i Kranjčevićeva je dala nogometnom gradu Zagrebu puno) i da je država to odlučila podržati, stvar je izuzetno jasna.

    Osobno smatram i trolom i nedobronamjernim svakoga tko u ovom trenu sere o nekakvim boljim rješenjima za stadione jer su rješenja logična, za njih se stvara zakonski okvir i u skladu su sa nogometnom tradicijom Zagreba. Kaj bi još trebalo?
  • maddaddam
    2.9k
    Ad8WEbK.jpg

    Koja je tajna izgleda vječnog mladića gospodina Barišića?
    Neka poveznica sa groficom Bathory?
  • criticus
    1.3k
    Nisam siguran da je opasniji bjegunac iz druge države od policajca koji znamo kako je došao do pozicije na kojoj je... Koda zaboravljate da je on inicijator svih tužbi pri samom spomenu nelegalnosti statuta. Još, ako je istina da je blizak Kustiću znači da je HDZ tu odredio zadržat pipke. Sigurno im je interes demokratizirat klub, možeš mislit...

    Neznam, i mene vuče da je možda bolje izbacit nekako Mamića ako je ikako moguće pa onda u nove borbe s ovima, ali nisam optimističan čak i u tom scenariju. Također, ko je taj idući poslušnik koji će bit dovoljno jak a i poslušan da se ne okrene protiv bjegunca, ako Antolić izgubi ovu vitku?

    Na kraju, di je udruga DTSM? Pa zar nije sad pravi trenutak kad se klub po medijskom mulju baca da se dignemo i kažemo ni jedni ni drugi, hoćemo izbore!
  • SAS1987
    13.5k
    Smrdljivi govnar.

  • Nolifer
    6.7k
    Da taj sustav bi se trebao srušiti i postaviti novi, nemaliciozni, da Dinamo konačno prodiše zdravo i sa novim ljudima i u konačnici novi stadion, novi transferi...
  • NORTE
    9.3k
    Dvije vijesti su mi totalno sjebale raspoloženje.

    Prvo to da uprava kluba želi zadržati dvije tribine kakve jesu (sjever i jug/zapad).
    Ne znam čija je to ideja, ali u trenucima dok postoji čak i politička volja za izgradnjom novog stadiona ovo je SJEKIRA U LEĐA DINAMA I NAS NAVIJAČA I GRAĐANA ZAGREBA.

    I to od ljudi koji vode klub. NEOPROSTIVO!!!



    Druga stvar, Laslo koji bi dinamu odmah bio POJAČANJE i na europskom nivou, prepušta se Hajduku, a bitno da se dovodilo kojekakve Hnl igrče koji onda završe u Rijeci i sl.

    Ova borba za vlast u dinamu DIREKTNO šteti klubu čak i na temu jednog pojačanja pred nosom za kojeg ne da se ima novca, nego klub pliva u novcu, a pojačanje se prepušta jedinom rivalu.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Ide van sam neka ekspluziva na novoj tv vezano za krizu vlasti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.