• SAS1987
    13.5k
    Srećko Ferenčak?Smotanihaker

    Srećko Who?


    "Ovaj dolje, iz Međugorja, on je zvao ljude danima i ovo što se dogodilo na skupštini, ja tu nemam riječi. Toliko prostakluka, vrijeđanja, psovanja majke. Najdivlji je bio Stojan Mamić, Zdravkov brat. Urlao je na ljude, u jednom trenutku je i samoinicijativno proglasio skupštinu gotovom iako nema nikakve ovlasti za to", rekao nam je izvor.

    Treba napomenuti kako je riječ o odluci skupštine koju tek treba potvrditi Izvršni odbor kluba, a u njemu, doznajemo iz drugih izvora, Antolić ima ljude koji mu vjeruju. "Taj prokleti statut, u njemu piše da samo Izvršni odbor razrješuje upravu. Skupština može dati eventualno preporuku, a ovaj iz Međugorja je to izdao kao zapovijed", dodao je izvor.


    https://www.index.hr/sport/clanak/otkrivamo-na-skupstini-dinama-se-psovalo-i-vrijedjalo-najvise-divljao-mamicev-brat/2420297.aspx?index_tid=292848&index_ref=naslovnica_sport_ostalo_d
  • Nolifer
    6.7k
    Možda i nije tako glupo, ali na instagram stranici HNSa, su objavili datum kad je Modrić debitirao i onda sad ovo sa skupštinom, znam da nema veze jedno sa drugim, al nekako mi je simbolično. i opet pred Argentinu...
  • og1986
    2.9k
    nadam se da ce RB Gvardiola prebit nekom trampoJaro

    Daj si pet :monkey:
  • Stojke
    48
    a sto bi bilo polunormalno ili normalno? Klub napreduje ili bar stagnira na mekom dobrom nivou (ako cemo izostaviti pitanje infrastrukture koja nije samo ovisna o klubu nego vise njih). Polunormalno ili nenormalno bi bilo da nazaduje pa da se nista ne poduzima...mislim razumijem te u jednu ruku sta zelis reci ali mislim da ne bi trebali niti razmazeni i nezahvalni, a neki cekaju samo da uzdrmaju klub jer im toliko smeta
  • Nino Bule
    11.6k

    Sve je to na labavim nogama. Netko tko je sposoban i radi iskljucivo za dobrobit dinama bi na ovim temeljima mogao napravit novi shakhtar, rezultatski veliki europski klub iz "manje razvijenog dijela europe", ali ako mu je cilj popljackat sta stigne da se osigura i napustit brod koji tone vrlo brzo sve moze otic u pm. Isforsiras par bitnih transfera, pokrades lovu na njima, napravis okruzje u koje ozbiljni igraci ne zele doci, sjebes jedan,dva ulaska u europu i klub je na vrlo niskim granama odjednom. Ova spodoba je u drugoj drzavi, pravosuđe mu svakako ne moze nist, ovo mu je zadnja prilika da zdrpi sta moze.
  • Nolifer
    6.7k


    Da.. I mene je začudila ta objava...
  • Nino Bule
    11.6k
    Ničota sa live komentarima sa domjenka mi je pobjeda večeri

    Na domjenak je stigla i Vlatka Peras i to sa širokim osmijehom...
  • Jaro
    5.7k
    ono gdje klubom nr drma osudjeni kriminalac, gdje mu je jedina oporba propali drot kojeg je taj isti kriminalac postavio pa se ovaj malo osilio odkad je krimos van drzave iz visih razloga. Ono gdje u transferima ne sudjeluje 10ak izmisljenih posrednickih firmi kako bi izvukle sto vise od tog transfera, ono kad trener mozebit netko kome nije tattin dzep najbitnija stvar u zivotu.... Eto to bi bilo normalno ili polunormalno stanje kluba, al ja to u ovom gradu i u ovoj drzavi od ovog kluba necu docekat...
  • Stojke
    48
    istina,sve ti stoji,ali nema nikoga za koga mozemo garantirati da bi radio full za dinamo i da se ne bi polakomio, eto govore sad boban ili simic, npr vjerovat u njih koji nisu tu bili kad je gorilo da isto ne bi gledali i svoje interese,ne mogu bas....sad kada je dinamo stabilan, da dodje novac jos od nastupa na SP i gvardiola,pa mozda i prodaje livakovica(iako mozda mu nije potreba ni ici)... nemas potrebe za prodajom,imas solidnu ekipu, mozes uzeti i pojačanje neko,sve vodi prema tome da dinamo bude i bolji od shakhtara ako ga se bude vodilo pametno i racionalno
  • Stojke
    48
    sve to stoji,ali to bi bilo neka bajka za mas u hrvatskoj,a mislim da biva i u drugim drzavama i vecim klubovima, nigdje nije raj
  • Krizy
    36.6k
    Solidan ulet
  • Nino Bule
    11.6k

    Ne moze se za nikog garantiran nista, zato se borit za ustroj di clanovi odlucuju o smjeru kluba, pa ako i zavrse u klubu neki boban i simic i ne rade svoj posao kompetentno ili da ne stavljaju interese dinama na prvo mjesto onda ih se rjesis.

    Ne treba s druge strane ni relativizirat, trenutno na vlasti imamo najveceg zlotvora ili pandura koji je radio za tog zlotvora i izvrsavao najgore mjere represije nad svojim vlastitim navijacima. Da se nekim slucajem zvone boban nađe na poziciji broja jedan u klubu bez izbornog legitimiteta, mogu ti odma garantirat da je to korak naprijed jer nije nanio ni izbliza zla klubu ko ova dva zlocinca.
  • Captain America
    14k
    Palpatine za sirotinju pokazao Vaderu za sirotinju di mu je mjesto. Gledam Otvoreno, pričaju o sportu gospoda poput Ace i Damira Martina. I onda se zamisliš da je Grancarićka zvala nekog iz Dinama i vidiš da bi došla jedna od 2 kokoši ili Antolić. Žalosno da su u ovakvom klubu na vlasti takve spodobe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.