• Sunja86
    1k
    A tko su članovi izvršnog odbora?
  • Nino Bule
    11.6k

    https://www.gnkdinamo.hr/hr/Club/ExecutiveBoard?RenderOutline=False

    Ne znam jel ovo jos ovako, ili je bilo promjena. Zoric, ljustina i primorac su tri mamiceva glasa u io bila ovo zadnje vrijeme
  • Armagedon13
    958
    Ako IO ne potvrdi odluku skupštine,a negdje sam pročitao da im mandat izlazi u ožujku 2023, onda njih skupština ne potvrdi i izglasa novi IO,a oni smjene policajca.Jeb.. to samo prolongira stvar
  • Nino Bule
    11.6k

    Ne znam tko bi proveo tu odluku skupstine, sami su si organizirali klub da je uprava sve i da si prakticki bira skupstinu koja onda bira upravu. Ovi skupstinari imaju upliv u vođenje kluba koliki ti i ja (to jest ima nekih zaposlenih u klubu ali svejedno su nebitni). Mislim da AKO antolic ima vecinu u io moze nastavit plovit ko do sada, a skupstinari nek se zale gradskom uredu za upravu, ili ministarstvu uprave, te institucije su jako ažurne po pitanju dinama sigurno ce im odgovorit.
  • deda
    28.1k
    Nije se dogodilo ništa neočekivano. Svi znamo za te dvorske borbe već mjesecima. Nikakav narodni heroj neće izići kao pobjednik, niti itko tko bi se nama sviđao. Nažalost moglo bi doći do zastoja i problema u operativi rada kluba. A pitanje stadiona će borbama samo biti prolongirano. Apsolutna pobjeda Mamića bi čak cijelu ideju gradnje stadiona mogla potpuno zamrznuti. Ne vjerujem da Plenki s njim želi imati posla.
  • Zagi
    5.2k
    Dobro koje tijelo pobjeđuje?

    Ako sam dobro shvatio..
    Našmrkani i skupštinari naredili IO-u da smjeni pandura.
    IO, pandur i navodno raznorazni smetlari neće smjeniti svojega.

    Što sada? Ovo mi izgleda samo kao prvi čin. Tko može promijeniti sastav kojeg tijela i kako?
  • deda
    28.1k
    U ožujku istječe mandat IO. Antolić do tada ima fore ako već nije izgubio većinu podrške u IO. Naravno moguća je i neka izvanredna skupstina kija bi mogla smjeniti IO.
  • KVG1967
    20
    Zar itko normalan misli da je IO lojalan Antoliću? Oni su do sada bili na njegovoj strani jer im je procjena bila da dugoročno ovaj pobjeđuje.
    Ovo danas će izazvati domino efekt i Antolić je gotov što se tiče Dinama.
  • Zagi
    5.2k
    1. Ima fore za kaj? Okrenut skupštinu na svoju stranu?

    2. Ako izvanredna skupština smjeni IO, ona sama bira novi?
  • KVG1967
    20
    Ja ću biti šokiran ako IO zaista ne izvrši odluku skupštine. Antolić nema nikoga, ima samo one koji su vjerovali da će nadjačati Mamića. Nakon danas on vrijedi manje od 5 feninga u Dinamu.
  • deda
    28.1k
    Ma i ja bih se 99% kladio da je Antola bivši.
  • KVG1967
    20
    Sad je samo pitanje kako će se ovo sve odraziti na sportsko kadroviranje i transfer politiku.
    Moja procjena je da će biti čistka Antolićevih ljudi, a tu je na prvom mjestu Čačke.
    Ali otom potom.
  • Captain America
    14k
    Dosta dobro si to sve izanalizirao i slažem se. IO će otkantat Antolića jer tim likovima je vlastita guzica najbitnija, zaboli njih za Dinamo i drma li klubom Mamić ili Antolic. Očekujem imenovanje Jozaka kao SD kroz par dana.
  • Zagi
    5.2k
    Daj jel može linkat netko ono gdje DTSM ili tko već detaljno objašnjava ovaj naš čušpajz?

    edit: našao
    http://dinamotosmomi.com/2021/04/17/izbori-za-pocetnike-sto-znaci-birati-a-sto-biti-biran-u-gnk-dinamo/
  • LovroZG
    1.3k
    Jedino dobro u svemu ovome je da je Antolić dobio po njušci.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.