• Ali
    1.9k
    Prema ovom večeras vidjenom Pampas nebu tako skoro otvoren, netko reče da se otvorenje planira za kvale u konf ligi, a one sve dalje i dalje...
  • NORTE
    9.3k
    Posjeta 25. kola:

    Rijeka - Varaždin 5.114
    blackbully
    Vrlo dobra posjeta na Rujevici, lijepo su izgledale tribine.
    Sad ih moramo poslat na pravo mjesto na Maksimiru, uz još bolju posjetu. Optimistično se nadam 7 tisuća ljudi.

    Osijeku želim 5.mjesto na kraju sezone. Ne zato jer ih "ne volim", nego zato jer su se predali rasprodajom.
  • Zagi
    5.1k
    Od klubova izvan top4, tko vam se čini kao najperspektivniji za dugoročno uletit u europsku priču?
    Tko je nekako na najzdravijim nogama?
  • miro
    3.2k
    Varaždin po meni. Rekao bih i Istra,ali ne znam koliko su oni ovisni o španjolcima
  • Neki tip
    19.3k
    Lokomotiva
  • Ali
    1.9k

    Ima tu generacijskog navijanja , iz doba 80tih kad su se ozbiljnije formirale navijačke skupine i cijela ta priča oko navijanja Osijek nije bio utjecajan. Pa su posebno kroz Dinamo slavonci iskazivali to svoje hrvatstvo, kao što je to bilo i u hrvatskim dijelovima bih...
    Kasnije nakon domovinskog rata kada samo isticanje hrvatsva nema tu snagu jer smo samostalni. Tad je hajduk radio na jačanju svoje baze mahom kroz klice mnogobrojnih iseljenika iz Dalmacije 50tih igrajući na tu kartu povezanosti i bunta uzet velik dio nogometne publike. Uzmeš još na to iseljavaju i ostane samom Osijeku mala baza.
  • Infinity
    15.2k
    Ja da se moram kladiti, stavio bih pare na Lokomotivu. Mislim da ce biti cetvrti na kraju. Nakon sto su bili onako neozbiljni kad su izborili je*enu LIGU PRVAKA, zelim im da nikad vise ne zaigraju Europu, ali mislim da ce me razocarati ove sezone.

    Navijam da Osijek ne bude medju cetiri, a izmedju Varazdina, Belupa i Istre se ne mogu odluciti za koga bih navijao. Zelim da Europu izbori klub koji ce na ljeto odraditi ozbiljan posao i pojacati ekipu.
  • deda
    28k
    Ja bih volio da to budu Vž ili Istra čisto zbog navijača. Realno Lokosi imaju najbolji potencijal.
  • seljak86
    2.4k
    Zbog navijača i regionalne jedinstvenosti simpatiziram Istru
  • miro
    3.2k
    Lokomotiva je uvoz-izvoz ekipa, bez navijača. Sjetite se šta je bilo kad su imali šansu s jednom pobjedom uć u Europu, sve su rasprodali
  • Nino Bule
    11.5k
    Varazdin i istra ispred lokomotive i slavena svakako, a i mislim da rade zdravu pricu i na sportskom planu
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ovdje se vec pise kako bi bilo dobro uzet Stojkovica, Kacavendu, a i mali Zilinski izgleda zanimljivo i jos je nas itd. Realno je da ce nesto prodat nama, nesto Grcima, nesto Turcima i opet sve ispocetka.

    Znaci Dinamo, Hajduk, Rijeka, Varazdin bi bilo ok.
    Iako, realno, svi bi mogli ostat bez jos ponekog igraca. Hajduk mozda i najbezbolnije bez Vuskovica, Rijeka bez Frigana, Selahija (Marin, Jankovic su isto posudba), Dinamo ostaje bez Ademija, a izvjesno je i Ivanuseca i/ili Sutala. Varazdinu ako neko ponudi tri vrece krompira ode Teklic.
  • Neki tip
    19.3k
    najperspektivniji za dugoročno uletit u europsku pričuZagi

    Imam dojam da vas dobar dio odgovara "za koga bi voljeli", a ne za koga mislite da jest.
  • deda
    28k
    Čuj, bit ćemo pametniji kad vidimo financijska izvješća iz 2022 :smile:
  • Infinity
    15.2k
    Iz Belupa su govorili da bi podigli proracun i bili klub broj pet u slucaju da HNL opet izbori pet klubova za Europu i zadrzi poziciju. Smatraju da su Dinamo, Hajduk, Rijeka i Osijek nedodirljivi i da bi bilo neozbiljno uci u trku s njima za top cetiri, a ulagati dodatni novac da bi klub bio peti i nemati nikakve koristi od petog mjesta im nema smisla.

    Ove sezone i kao cetvrti mogu izboriti Europu, ali zbog ranijih izjava smatram da se oni ne bi pojacali, tj. ne bi radili znacajnija ulaganja, jer bi moguci ovoljetni izlet u Europu bio nesto kratkorocno. Vjerojatno ne vjeruju da mogu ponoviti ovakvu sezonu, tj. da ju mogu ponoviti Rijeka i Osijek, kojima su dosadasnji rezultati ispod svih ocekivanja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.