• db-izbjeglica
    12.8k
    Strašno koliko je ovo loše....
    Opet će biti ispadanja od kazahstanaca, azera, gruzijaca, armenaca, maltežana i slično.
  • og1986
    2.9k


    I opet će nekako uspjeti okriviti Dinamo zbog toga.
  • Fanboy
    2.2k
    Osijek je toliko loš da igraju sa 15 igrača nebi došli do gola...
    Bjelica je loše startao, no mislim da bi digao momčad tijekom sezone. Nisu se baš usrećili njegovim micanjem, a prodali su Belju, Ivušića i Mađara kao najbolje igrače.
  • Zagi
    5.1k
    Poklonio bi Tolića Osijeku čisto da ne moram gledati ovako loš nogomet.
  • Infinity
    15.2k
    Osijek ako zavrsi medju cetiri mogu napraviti festu.
  • Zagi
    5.1k
    nakon pauze:
    polusezona.png
  • Mlađi referent
    10.6k


    Dakle imamo 2 boda manje nego pod Kopićem prošle godine u prvih 8 tekmi nakon zimske pauze, hm
  • Zagi
    5.1k
    polusezona2122.png
    1 bod manje ali da, zabrinjavajuće.
  • immerwieder
    1.2k
    i odigrali smo nulu sa 3 najslabije momčadi proljeća, od tog dve doma
  • San Lorenzo
    11.5k
    Pričamo o nikad slabijem hnlu, a mi prosuli 9 bodova u 8 utakmica, od čega je 5 bilo na domaćem terenu.
  • Ali
    1.9k
    Čačić očigledno ima jedan veliki feler u trenerskom poslu. Onako iz rukava , pobjedjivao Chelsea, Španjolsku, Hajduk redovito, dakle kad god je ocekivanje veliko, derby... , ali kad ima značajno slabijeg protivnika (Finska, Belupo, Šibenik...) nema očigledno taj talent da dobije ono što svi unaprijed vide kao dobijene tekme. Kad sam ja to kao laik uočio , čudi me da sa toliko iskustva ne poradi na tom elementu. Ili barem kako to englezi rade, platiš experta za taj segment pa Ti pomogne u svlačionici.
    Šteta, dotući će ga ta tvrdoglavost.
  • Zagi
    5.1k
    Taktički je to u redu, uredno.
    Meni se čini da mu jednostavno fali karizma.
    Bjelica , Jakir, Zekić su tu majstori.
    Recimo onaj momenat "Reci Zeka, samo reci, letit ćemo kao meci. Dupla premija..." teško da će se desiti pod Čačićem.
  • blackbully
    4.4k
    Posjeta 25. kola:

    Gorica - Istra 1961 937
    Lokomotiva - Slaven Belupo 760
    Šibenik - Dinamo 2.479
    Rijeka - Varaždin 5.114
    Osijek - Hajduk 6.107
  • deda
    28k
    Bome ovo će biti teška ironija sudbine ako Osijek propusti plasman u Europu u sezoni otvaranja novog stadiona. :monkey:
  • Keyser Soze
    8.1k
    Bude mi malo žao navijača Osijeka kad im pola zapada slavi golove Dinama/Hajduka, to se ne može ni na Maksimiru, Rujevici ili Poljudu, al kod njih uvijek.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.