• Zagi
    4.8k
    Uvjeren sam da je Jakir bolja verzija Bjelice.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Popularna strategija u hnl-u zvana "okretanje mladima".Zagi

    Kažu "dugoročna strategija" a takvih se riješe odnosno uvale nekom za godinu dvije max :rofl:
  • San Lorenzo
    11k

    Jakir je tek stigao u Rijeku i sigurno neće bježati već na ljeto, jel bolji od Bjelice, sumnjam, dok je Bjelkan igrao europska proljeća i jeo Atalantu za večeru, ovaj je dobivao otkaze u Sloveniji nakon ispadanja od poluamaterskih ekipa.
  • Sunja86
    991
    Ja bih isto rekao da je Jakir jako sličan profil trenera kao Bjelica
  • Ludovic IX
    5.1k
    Jel stvarno ne kuzite slavonca i njegovu obrnutu psihologiju. On ne misli da će dinamo izguv8t nit da će nas stići hajduk ali mora bit praznovjeran i stalno tupit o tome inače će stvarno po njemu tako i biti.
  • Zagi
    4.8k
    Ajd bokte taj poraz od poluamatera. To je covid sezona kada smo mi skoro ispali na penale od cluja.

    Gledaj kako mu momčad igra. Doslovno sve što mi zamjeramo Čačiću, ovaj tamo radi (bolje)
  • Sunja86
    991
    Da igralo se na jednu utakmicu nije imao sreće tu i ispao na penale svugdje drugo je imao rezultate i u Gorici i Zrinjskom i sada u Rijeci
    Ja bih ga volio viditi na klupi Dinama
  • vjeko1701
    5.9k
    I dalje mu je mrlja i trebao bi prvo s Rijekom napraviti nešto u KL da bi ga mogli stavljati u istu rečenicu sa Bjelicom.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Nekako sw kladim dq će euforija u splitu ovih dana. Već će krenut matematika poslije ove tekme.
  • seljak86
    2.3k
    Jel oni to ozbiljno ne žele prikazivati bakljadu
  • Ludovic IX
    5.1k
    Možda nisam u pravu, ali naši su recimo bolji igraci neg hajdukovi i naši u 16 izbjegavaju nogu jer žele prec igrača i dat gol. Ili dodat. Barem petko.

    A neki su nesposobni i izbjeći nogu pa sw sude penali u tolikom broju. Jer mi smo barem duplo više vremena u 16m protivnika a nemami ni blizu toliko penala
  • Zagi
    4.8k
    Ne samo što se igralo na jednu utakmicu bez gledatelja.
    Malo manje poznata je činjenica da su mu otkazali dvije prvenstvene tekme direktno prije tog poraza od ribara ili kog već. Tako da niti formu nije mogao tempirati.

    A ako pogledamo naš put ove sezone preko Škupija...
  • Tom vg
    963
    nek zadrži to za sebe. Očigledno je da svima ide na kurac
  • San Lorenzo
    11k
    Barišić je zvijer.
  • Slavonac86
    305
    oyzhyio0ifuzy73j.jpg
    Sad je jasno zašto Osječani gube..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.