• thomas22
    256
    Kung fu sentić,
  • vjeko1701
    5.9k
    Ovo danas je baš bio očaj od navlačenja...

    A kaj se tiče općenito, mislim da će si jako brzo potrošiti trenera koji bi u boljim uvjetima zbilja mogao složiti respektabilnu momčad i igru i biti njihov Bjelica ili Kek.
  • xyz
    840


    Odakle ta fama da je Leko dobar trener?
  • thomas22
    256
    Ajmo ovak slikovito, čačić dobije pedalu i postavimo npr. Peternaca za prijelazno rjesenje, hajduk igra dobro i ne gubi bodove ali peternacov dinamo prati,ne gubi utakmice i puše za vrat hajduku, jbg posralo mu se i ide ga. I kaj sad, maknuti peternaca na pauzi da bi uzel npr.jakirovića ko jače trenersko ime?
  • Ali
    1.9k
    - Kakve se lignje veceras sluze na rivi u splitu ?
    - FRIGANE !!!!
  • Zagi
    5.2k
    Bilo je dosta takvih slučajeva do sada i uvijek bi v.d. trener u takvoj situaciji dobio novi ugovor. Potpuni nedostatak dugoročnog plana.
    Poslije bezočne krađe, najveći razlog loših rezultata u europi.
  • vjeko1701
    5.9k
    Jel osvojio titulu u Belgiji? Igrao u LP s njima i prezimio u EL, uveo Antwerp u EL, prezimio u grupi s Tottenhamon i Ludogorecom, imao 3 pobjede u 4 utakmice s njima. Ne znam ko je bio zadnji u toj grupi. Mislim, nije ni Bjelica imao neke bolje rezultate prije nego je došao tu a ni Kek prije Rijeke.

    Ne kažem da je on vrh u svijetu ali koga sličnog oni mogu dovesti? Za klub koji ne postoji na karti europe 13 godina, ne zna za naslov 18 godina i poznat je po histeriji i pritisku unatoč tome, on je barem dvije klase bolji trener od nekog tko bu tu došao.
  • deda
    28.1k
    Baš izbrojih, tovari trenutno imaju 12 zdravih seniora-igrača i 2 golmana. Ostalo su juniori. Zanimljiva strategija.
  • vjeko1701
    5.9k
    Meni to sve više izgleda na nedostatak financija kako se i pisalo svugdje.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Meni ovo sve više izgleda da su doveli Leku jer je veliko trenersko ime za naše uvjete i da malo skrenu pažnju s financija. Vidi se da je doveden bez imalo strategije, kaj će ti Leko ak nemaš igrače za 3-5-2?
  • Jurki
    8.8k
    trenutno imaju 12 zdravih seniora-igračadeda

    Nemoj to pisati.. bu Čančeloti jos nekog igraca prodal jer bu videl da ovi imaju manje igraca nego mi.
  • deda
    28.1k
    Tovari će sigurno dovesti 2-3 igrača u ovih par dana. Sad je jedino pitanje jesu to ciljane mete ili samo začeplivanje rupa u kojem slučaju će si samo nabit nepotrebne ugovore na grbaču. Možda posegnu za Dolčekom s posudbe recimo.
  • vjeko1701
    5.9k
    samo začeplivanje rupa u kojem slučaju će si samo nabit nepotrebne ugovore na grbačudeda

    Jel previše nadati se ovom? :D
  • Krizy
    36.6k
    Armada nakon utakmice
    8dysvns9zi4bb6dj.jpg
  • vjeko1701
    5.9k
    Btw, ima ko gif onog starta kad je Frigan išao sam na golmana? Isto nije suđeno ništa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.