• Krizy
    36.5k
    Attachment
    329558462_1128251661193781_9061394564813008522_n (1M)
  • Krizy
    36.5k
    Pokazatelj kakvi su luzeri ovi s mora je to da su kiksali u 7/11 situacija u kojima Dinamo nije dobio pa su imali priliku smanjiti prednost, u prošloj i ovoj sezoni.
    Samo 4 puta od 10 prilika su uzeli 3 boda u kolu u kojem je Dinamo kiksao prije njih.
    Od ta 4 puta 3 su bile pobjede nad raspalim Dragovoljcem te jedna pobjeda nad Rijekom.
    A evo i sada kada su mislili da su uhvatili neki priključak Istra ih otresla
    Krizy


    Pokazatelj kakvi su luzeri ovi s mora je to da su kiksali u 8/12 situacija u kojima Dinamo nije dobio pa su imali priliku smanjiti prednost, u prošloj i ovoj sezoni.
    Samo 4 puta od 11 prilika su uzeli 3 boda u kolu u kojem je Dinamo kiksao prije njih.
    Od ta 4 puta 3 su bile pobjede nad raspalim Dragovoljcem te jedna pobjeda nad Rijekom.
    A evo i sada kada su mislili da su uhvatili neki priključak prvo ih Istra otresla, večeras i Rijeka

    Kakvi luzeri s mora :love:
  • Infinity
    15.3k
    Kako smo mi prolazili nakon njihovih kiksova? Imam dojam da nakon njihovog kiksa igramo s pola gasa. Nije isto kolo, al dojma sam da je Istra imala zasluge za nasu predstavu jucer.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Inače, Crne Kese su dale svoj sud i naravno oba penala su čista :rofl: :rofl: :rofl:
  • Krizy
    36.5k

    Mi smo na 4-1-1 nakon njihovih kikseva
  • blackbully
    4.4k
    Što su crne kese?Captain America

    Zanimljiva Facebook stranica tovara srednjih godina koji uvodi revoluciju u svijet suđenja u HNL-u. Toliko je objektivan da ga ljudi već sprdaju, ali i dalje je zanimljivo.

    https://www.facebook.com/CrneKese001
  • Keyser Soze
    8.2k
    Stranica na FB i inst koja se bavi sudačkim pogreškama u HNL-u. Inače navijači hajduka koji nađu opravdanje za svaku odluku u korist hajduka i usput pronađu još 3 "pogreške" na njegovu štetu. Uglavnom, čitanje objava i komentara bude pravi gušt nakon ovakvog poguranca tako da ako voliš Vedrinu grupu na FB, preporučejem i da ovo pogledaš svaki put kad se magarad pogura.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Jučer se propisno osramotio s objavom kako Zekić na Dinamo ide s 3 stopera, a na Hajduk s 5 stopera :smile:
    Također mu smetaju izjave Zekića, a Dejina računica mu je bila simpatična i skroz okej.
  • Captain America
    14k
    Kad sam otvorio i vidio čije lajkove od meni poznatih imaju, sve mi je jasno :rofl:
  • blackbully
    4.4k
    Vedrinu grupu na FBnamodi grebza

    Može kratko objašnjenje (ako znaš) tko i zašto vodi tu grupu? Jer na prvu bih rekao da su klasični Facebook trolovi, ali onda se uvjerim da su to stvarno pravi navijači Hajduka koji mrze apsolutno sve u vezi njega.

    Pretpostavljam da je admin jedan od one dvojice penzionera koji su nedavno imali eksces sa ulaznicama pa su ga skoro pretukli u nekoj birtiji kod Poljuda.

    Ali isto kako kažeš, gušt je otići nakon poraza, samo što ta ekipa tamo konstantno kritizira, Crne kese su ipak klasik.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Da, mislim da ju vodi taj tip koji je imao problem s kartama, al tam se više okuplja ova starija ekipa koja je išla na stadion u doba jakog Hajduka pa ispadaju trolovi bez da im je to stvarni cilj. Ljudi su jednostavno protiv tog modela, više za privatizaciju, ali su u manjini za sad.
  • Captain America
    14k
    Može kratko objašnjenje (ako znaš) tko i zašto vodi tu grupu?blackbully

    Vedran Bukovac to sve vodi (onaj iz videa u hajdukovoj jakni). Nataša je žena, kad ga blokiraju udara s njenog profila. S njim je Šangut koji je donedavno vodio MNK torcida, to je onaj drugi iz videa. Štico je u grupi sa svog profila između ostalog objavio neke ozbiljne dokumente. Jedan od članova je čak naveden da je radio ko Dalićev skaut za zadnje Svjetsko (profil Neno Josip), a i naveo je neke sočne stvari nakon jesenskih poraza, između ostalog da im je Huljaj u avionu za Rusiju 2018. reko da mu je samo bitno da nije ništa potpisao dok je bio predsjednik.

    Kolko sam pohvatao, žele uklonit sektu iz kluba i traže privatizaciju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.