• NORTE
    9.3k
    Ne mogu vjerovati da je Istri rekordna posjeta u ligi 4.785, a Pula ima stadion od 9.800 mjesta.

    Dakle ni sad nije bio ni 50% ispunjen stadion.

    Kao ni na svim onim lokalnim derbijima kad im je dolazila jaka Rijeka.

    Drago mi je da su ostvarili ovakvu pobjedu pred za njih rekordnim brojem gledatelja.
  • Gelipter
    3.5k
    slažem se. Prokletstvo napadača je da ih se često samo gleda kroz prizmu golova, osim ako su kriminalni u obrani, onda se to potencira. Mierez je meni po karakteru i zalaganju na terenu oduvijek simpa. Nije klasični južnoamerikanac, kako je već netko spomenuo. Trudi se za cijelu momčad, radi presing, vuče igrače na sebe kad je u posjedu, traži igru, zračni dueli su većinom njegovi usprkos manjku centimetara, brz je i zna zabiti na razne neobične načine, posebno glavom.
    Kaj se Dinama tiče, nije tema, ali prečesto se zaključuje ako je igrač u manjim momčadima dominantan da će tako biti i u Dinamu. Od toga je samo gore ono "Dinamovac je" pa zašto ne bi došao. Evo dobar je primjer s Kalikom u Hajduku koji je u Gorici bio jedan od najkorisnijih igrača, a u Hajduku je jer voli hajduk i uklapa se mentalitetom ciganskim. U redu Kalik je u hajduku jer njihova raja puši takve fore i lako im je mazati oči.
  • Zagi
    5.2k
    Ja Mierezu u kontekstu pojačanja za Dinamo ne zamjeram toliko slabu realizaciju koliko tehničku nekvalitetu.
    Gle koliko se Drmić muči sa nekim fazama naše igre , a u tome je za klasu bolji od Miereza.
  • Gelipter
    3.5k
    šteta da nisu izbrojali broj gledatelja i u 80. minuti otprilike. :eyes:
    Inače, rekao je komentator u prijenosu da u Puli kažu da je najveća HNL posjeta bila na Aldo Drosini mislim s Rijekom nekih 8 000 gledatelja, ali tada još u HNL-u nije bilo brojača pa tako ta brojka nije službena. A s druge strane, dalo bi se i o ovim službenim brojkama diskutirati.
    ali je zato Drmić sto puta beskorisniji u ostalim segmentima igre, upravo ovo kaj smo maloprije Sjeverni Zapadnjak i ja napisali. Drmić je zato tehnički kvalitetan, ali ne zabija.
    Isprike još jednom kaj sam pokrenuo ovdje temu o Mierezu u Dinamu, nije bio cilj. :snicker:
  • Infinity
    15.3k
    Bilo je u Puli utakmica na kojima je bio pun ili skoro pun stadion. Steta sto je ukinut hrnogomet, jer mi je mrsko pretrazivati Transfermarkt, al imali su sigurno posjete jace od jucerasnje.

    Usput, kapacitet im je tek nesto sitno iznad 9.000 ako uracunamo VIP. Bez VIP-a nema ni 9.000.
  • Zagi
    5.2k
    ali je zato Drmić sto puta beskorisniji u ostalim segmentima igre, upravo ovo kaj smo maloprije Sjeverni Zapadnjak i ja napisali. Drmić je zato tehnički kvalitetan, ali ne zabija.Gelipter

    Je ali mi ne igramo presing pa ti puno tih kvaliteta ostane neiskorišteno.
    Mi igramo kak Petko i Mišić vole igrat i tak se trenira.

    Mierez bi u tom sistemu izgledao kao strano tijelo. Slično kao i Kule.
  • Gelipter
    3.5k
    donekle stoji, no i Drmić mi izgleda u svakoj utakmici kao strano tijelo koje širi ruke češće nego mi na sjeveru.
    Uostalom ja nisam ni rekao da bih ga dofurao kod nas.
  • Zagi
    5.2k
    Definitvno.
    Zato sam i uzeo njega za primjer.
    Ako ovaj izgleda kao strano tijelo, Ramon bi bio još gori,
    Jedino kaj mi navijači cijenimo trud pa nam s te strane nebi išao toliko na živce kao ovaj DJ Krmak.

    Ali igrački se nebi nikako uklopio.
  • Gelipter
    3.5k
    Ki bi da bi.
    Nego kaj ćemo s Hujberom? :joke:
  • NORTE
    9.3k
    rekao je komentator u prijenosu da u Puli kažu da je najveća HNL posjeta bila na Aldo Drosini mislim s Rijekom nekih 8 000 gledatelja, ali tada još u HNL-u nije bilo brojača pa tako ta brojka nije službenaGelipter
    Nevjerojatno. Pa se po medijima provlači ovo kao rekordna posjeta. Pa to je presmiješno.
  • immerwieder
    1.2k
    to je sve dio tovarskog PR-a,
    rekordi padaju samo kad su oni u igri, ma nemoj
  • Infinity
    15.3k
    Nije iskljuceno da Hajduk drzi rekord na Drosini, ali to sigurno nije od jucer, nego od nekad ranije.
  • Infinity
    15.3k
    Evo sad nadjem clanak.

    Index: ISTRA 1961 je na svom profilu na Facebooku potvrdila da je njenu pobjedu protiv Hajduka uživo pratilo 4785 gledatelja na Aldu Drosini te dodala da je u pitanju "rekord posjećenosti prvoligaških utakmica" ovog kluba.

    Dva klika, Facebook NK Istre: Jučer nas je bilo 4 785 na Drosini! ️ Oborili smo rekord posjećenosti prvoligaških utakmica Nk Istre 1961 u ovoj sezoni!


    Vise bih volio da mi sin dovede u kucu zeta, nego kcer novinara!
  • Jurki
    8.8k
    Nevjerojatno s kakvim se oni glupostima bave.
    Tipicno tovarski, tipicno gubitnicki mentalitet.
    Bas je bil gust gledat kak ajducko srce zabija eksere u lijes "šampionske" momčadi. :rofl:
  • Eduardo
    17.6k
    Dobra analiza malog Perkovića.

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.