• maddaddam
    2.9k
    Navodno jer je doveden za njihove uvjete dost veliku plaćuMlađi referent

    Ne piše da li su preuzeli cijelu plaću, ili i to dijele?
    I dalje mi dosta stvari nema logike, ali ako je ovako kako si naveo, kockice se lagano slažu.
  • Nino Bule
    11.3k
    Kolaps nece dozivit, ali hoce "kruzni tok" ako ne donesu rezultat. Moglo bi nepovjerenje u model dovest do ozbiljnih problema. U svakom slucaju treba gledat ono sto se nas direktno tice, a to je da i rijeka i hajduk slazu dobru momcad, a osijek je vec ima i bjelica ostaje. Uzme li osijek na pocetku par pobjeda zaredom opet nas ceka maraton u prvenstvu.
  • Mlađi referent
    10.3k


    To stvarno ne znam, ove stvari sam ubrao kad sam istraživao kad su nas povezali a njim, zanimljivo bi bilo saznat
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Iskreno, ja za tog borevkovića nisam čuo do neki dan. Neam pojma kakav je igrač, iz moje perspektive može biti top i flop.
  • deda
    27.5k
    Radomir Đalović pomoćni trener Rijeke
  • maddaddam
    2.9k
    „Jako sam uzbuđen, drago mi je što sam došao. Što se tiče mojih ambicija, svi moramo težiti da budemo prvaci, borit ćemo se za titulu, Hajduk uvijek mora tome težiti. Vjerujem da mi to možemo, da ne vjerujem, ne bih ni dolazio“
    2022.

    U HNL-u imamo 23 utakmice do kraja, još dvaput igramo s Dinamom, i zašto bismo se predali! Ne smijemo razmišljati da je sve gotovo, nego pobjedama trebamo stvarati respekt prema Hajduku koji kvalitetom zaslužuje prvenstvo i Kup…
    2007.

    Doslovno svaku sezonu od 2005. netko od blitvara obeća prvenstvo. Jednom kad budem imao vremena, pa napravim analizu :cool:
  • Mali dioničar
    14k


    Ne kužim kakve veze Toplak ima sa dovodjenjem i prodajom Kotarskog.
  • deda
    27.5k
    Mislim da je samo zbog face :blush:
  • Zagabria
    206
    Nisam siguran. Ali dobar posao Gorice pa djelim objavu.
  • Mrvica
    3.1k
    Mene je dočekala poruka od frenda koji navija za Hajduk sa screenshotom i ispod ''izgleda da pare nisu sve, ukrali smo vam ga ispred nosa'' dobro me nasmijao, pa sam ga trebao pitat ko je taj lik :rofl:
  • og1986
    2.9k
    Posavec postao igrač Aalborga. Lik ni sam nije svjestan koliko se spasio i dobro prošao.
    Došao besplatno pa mu je ugovor sigurno veći.

    Btw. Vidim da osijekovi navijači pizde jer se kod njih nikog ne dovodi niti se spominju kakva moguća pojačanja.
  • bbb medimurje
    2.9k

    Bjelica je naglasio da su dobro pokriveni s 3 igraca na svakoj poziciji
    I da bude kupovina samo ak neko ode
    Ovo su prve pripreme koja bude kompletna momcad skupa prosla i mogao bi Osijek biti jako opasan
  • SAS1987
    13.3k
    Osijek biti jako opasanbbb medimurje

    Osijek je u silaznoj putanji (prošle godine su osvojili manje bodova (69) nego što su sezone 2020/2021 (77). Jedino nam mogu biti koliko toliko konkurentni ako će Mierez dati 20+ pogodka u što ne vjerujem jer mu je prema statistiki ona sezona bila velika anomalija (druga najbolja sezona mu je bila ona sa 9 pogodka). Tko zna u kakvoj su odnosima jer nema šanse da zbog Bjelice nisu pukli odnosi unutar kluba.
  • maddaddam
    2.9k
    Ali im je Beljo u usponu. Mierez nije ni sjena onog igrača za kog je Bilić nudio bogatstvo. Brzo će kvalifikacije, a one najbolje pokazuju domete. Nema standardnih hnl izlika, sudačkih pljački, krivo dosuđenih auta, zaštićenih igrača… Tu se sve vidi.
    Jedva čekam početak sezone.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.