• Mlađi referent
    10.3k
    Emir Sahiti trenutno u Hamburgu i očekuje se potpis ugovora s HSV-omnamodi grebza

    To provjereno ili nekaj insiderski
  • Keyser Soze
    8k
    To provjereno ili nekaj insiderskiMlađi referent

    Objavili Nijemci
  • Mlađi referent
    10.3k
    Nezz, imam feeling da hajduk ide prema tome da duplo slabiji uđe u iduću sezonu ako je ovo istina i ostale glasine. Ili spremaju nekaj veliko iza kulisa ili su stigli dugovi pa uprava pogubila kompas.
  • Keyser Soze
    8k
    Mislim da ovime otvaraju mjesto Biuku za veću minutažu i nadaju se da će biti bolji nego prošle sezone. Pitanje je i kakva će odšteta bit na kraju za Sahitija, ali sumnjam da će preko 2m eura, od ostalih jačih igrača sumnjam da će nekog prodat.
  • deda
    27.5k
    Zekić je jako krenuo. Slaven Belupo - Sloboda Tuzla 5:0 (Žuljević 2, Caimacov, Liklin, Hlevnjak). Hm, sedmi u HNLu protiv desetog BIH Premier ligi.
  • Jurki
    8.3k
    duplo slabijiMlađi referent

    Cuj ovo.. Sahiti je inace panj.. makar za njih je Maradona..nema zime drva ima uvijek.. za prodati. Zgleda je fritulama pala cijena hehe.. borme ode hsv u qurac
  • Mlađi referent
    10.3k


    Ja sam mislio da će oni dovest dva top prvotimca i proširit rotaciju na 16-17 kvalitetnih igrača, da se jezgra od prošle sezone ne bu mijenjala.

    Sad su ostali bez Ferra i Katića, agent Čoline je već najavio odlazak i čini se gube jedino konkretno i daleko najbolje krilo. Možda neke od ovih i nije toliki problem nadomjestit, ali gubi se jezgra uigrane momčadi i imaš posla da opet dovodiš masu novih igrača. A i ono, doveo si Borevkovića koji je uz sav respekt duplo lošiji igrač nego Ferro, a možda i nešto lošiji nego Katić
  • Jurki
    8.3k
    znam.. inace insajderska informacija.. klafter drva je poskupio
  • Nino Bule
    11.3k
    Sahiti je njima odigrao jako dobro ovu sezonu, ima dosta ocitih mana ali vrlo zahvalan igrac, ako misle igrat ecl sahiti bi im trebao bit prva zamjena, netko tko ce uskakat u prvu u hnl-u kad treba odmarat. Ako su istina price njemackih novinara da se radi o 1.5 mil eura to je los posao hajduka, ali vrlo moguce da je sahiti forsirao odlazak i oni tu ne mogu puno.
  • Jurki
    8.3k
    ak ode za milju.. milju i pol.. sad cu se opet napiti krvi kolegi s posla blitvaru koji tvrdi da Sahiti ide za min 10 mil eura :rofl:
  • Keyser Soze
    8k
    Sahiti ide za min 10 mil eura :rofl:Jurki

    Oni ako dobiju 3m za njega dobro su prošli
  • Nino Bule
    11.3k

    Ma nerealni su potpuno, neki njihov insajder je pisao prije par tjedana da imaju ponudu iz serije a za sahitija od 5+ mil eura i oni to svi popusili. Jedan kristijan jakic koji je igrao protiv tottenhama i villareala cetvrfinale europa lige, skupio u to malo sto je bio kod nas hrpu nastupa u europskim utakmicama i bio izvrstan je prodan za 5 mil eura, a oni bi za ono svoje drvo koje igra hnl vise od toga. Imamo i mi među nama svoje bisere i nerealni smo, ali oni su druga liga, ne znam postoji li toliko nogometno neinformirana publika igdje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.