• Ludovic IX
    5.2k
    i toni borevković je po ono malo pto sam ga gledao ali i po statistikama jedan stoper al pari Katić. Uvijek ima netko tko misli da takvi trebaju za repku igrat a zapravo su razina sredine HNL-a.

    B.Šutalo je ako ništa bar tri puta veći potencijal od ovoga i ako dođe, sumnjam da neće otići barem za istu cifru i ako ne bude top pojačanje. ako bude, nek bude i 10 godina kod nas
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Call me crazy, ali imam osjecaj da je ovaj spominjan za Dinamo samo da bi se moglo reci "izabrao hajduk kraj dinama".
  • Mr Anderson
    5.3k
    Pa kod njih je euforija kako su ukrali Dinamu pojačanje.
  • Markelo
    2.5k
    Nema tko nam navodno nije oteo igrača. Eto kad nam je i Bsk Bijelo brdo uzelo igrača pred nosom. Šta god dovodiš stavi i Dinamo u taj lonac pa to odma daje još malo safta transferu
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Borevković i njegova obitelj su tradicionalno deklarirani Dinamovci tako kaže u intervju. Prvi kiks kad napravi proglasit će ga agentom. Sad ga hvale, najgora publika..
  • Mlađi referent
    10.4k
    Neće mu dugo trebat za novi kiks ako Bog da :lol:

    Salu na stranu, potencijal odlican, ali neka bude jos jedna sezona kao prosla
    c0f6avj81h5jlcxh.jpeg
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Zato i kazem, kad je otisao u Hajduk, a "trazio ga je Dinamo" dok je decko deklarirani dinamovac
  • Ludovic IX
    5.2k
    meni je drago što se oni tamo vesele takvom pojačanju. Vidio već da je to pojačanje a ne neznam tamo neka rezerva u Veroni B.Šutalo.. njima je 34-godišnja rezerva iz Verone inače bila najveće pojačanje prošle sezone i garanacija titule a nama e rezerva Verone bit moguće pojačanje od koje nitko od nas neće očekivati čuda već samo da bude na razini Rasa npr
  • Guinness
    1.9k
    Borevković i njegova obitelj su tradicionalno deklarirani Dinamovci tako kaže u intervju.BBB Sibenik

    Jesu
  • Oluja
    3.6k
    Jebes deklariranje, sto to nije pokazao na nacin da ne ode u magarece stado
  • maddaddam
    2.9k
    iyhsyarzpcnl1292.jpeg

    Tu ili u shit of the day? :chin:
  • Captain America
    13.4k
    Sad stoka dnovinarska neće vadit za kog navija ko što se za Drmatorea. Samo strpljivo, gospodo, doć će opet neka egzotika početkom kolovoza pa ćemo im se napit krvi.
  • Ali
    1.9k
    Kazu da ce Duje Cop na subicevac ovu jesen
  • og1986
    2.9k
    .Kaže borevković da su se poklopile njegove ambicije i ambicije kluba.

    E pa frende moj, nisu tebi sve na broju.
  • deda
    27.7k
    Zašto, pa dečko očigledno nema ambicije igrati u top klubovima kao što je Dinamo već je shvatio da je njegova realnost Hajd.u.k.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.