• maddaddam
    2.9k
    Još bi neozbiljnije bilo da su čekali talijana nekoliko dana, pa da im kaže da ne može. Tadić i Budicin su već neko vrijeme uz ekipu, znaju kako dišu i to bi trebalo biti ok. Osim toga Tadić je otresao Rijeku sa Dragovoljcem, tako da zna i što može očekivati od tih igrača u HNL. Neka uklopi dva tri klinca i oni su opet u sedlu.
  • Eduardo
    17.3k
    Osijek na pripreme vodi 30 igrača i 4 golmana, a još 2 igrača i Ivušić se tek trebaju priključiti. Znači, ukupno 37.deda

  • Mališan
    1.7k
    magarad predstavila Borevkovića
  • Eduardo
    17.3k
    Idu jako. Ovaj Litavac zajeban igrač...


  • Nino Bule
    11.3k
    Dobro pojacanje, nadam se da je b sutalo onda nas, bas me zanima kako ce izgledat izlazni transferi magaradi
  • maddaddam
    2.9k
    Prekjučer se ovi moji tovari šprdaju sa Borevkovićem u Dinamu, kao panj, ovo ono, klasična tovarska spika.
    I velim im, ok, nije ni meni igrač razine Dinama, ali nisam ga pratio, pa nemam pojma.
    Danas se čude što ga Dalić ne zove :lol:
    Tko ih ne zna…
  • marcio amoroso
    32k
    Meni Borevković po brojkama iz Portugala ne izgleda kao pojačanje za njih.
    Ima prosječnu ocjenu 6,73 i nije ni u top 100 lige. U svom klubu je jedanaesti.
  • Klenx
    4.1k


    Ako oni koji ga nisu gledali kažu da je bolji od Ferra i Katića i najbolji stoper lige onda je!
  • marcio amoroso
    32k
    Ako oni koji ga nisu gledali kažu da je bolji od Ferra i Katića i najbolji stoper lige onda je!Klenx

    Slažem se :up:
  • Nino Bule
    11.3k
    U okvirima onog sta oni mogu dovest ovo je plafon, navodno nisu ocekivali da ce ostat bez oba stopera (katic, ferro), u takvim okolnostima ovo je solidno pojacanje ali konacan sud cemo moc tek donjet kad odigra nesto. Inace u pitanju je jednogodisnja posudba s pravom otkupa.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Posudba znači. Bilo mi čudno otkud im pare za njega kad je prošle godine Vitoria platila za njega 1,2 milijuna eura. Čim ga sad daju na posudbu, znači da im i nije nešto jako bitan i dobar.
  • maddaddam
    2.9k
    Dosta je igrao, 24 od 34 mislim. Recimo da je standardni stoper. Tako da nije jasno zašto su ga pustili na posudbu, obzirom da igraju i Europu. Ugovor mu je također do 2026., tako da sumnjam da će ga dobiti za kikiriki.
  • Ludovic IX
    5.2k
    svaki igrač koji prođe dinamovu školu i onda ode u hajduk, sretno mu bilo.. tu mislim i na špiku npr.

    niko je otišao kao kapetan pa je bio "svinjo debela" i neki mu još i sad ne opraštaju a znaju pozadinu svega.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Da smo ga mi htjeli dovesti, vjerojatno bi ga i doveli. Ali nama nebi bio pojačanje jer nije bolji od naša prva tri stopera. Ja ga nisam gledao otkad je iz Rudeša otišao, ali ne vjerujem da je izrasao u neku top klasu. Nešto ko Katić, a vjetojatno lošiji od Ferra.
  • Captain America
    13.4k
    Znam da je to igračima kruh i sve, al ne mogu shvatit da neko ko tvrdi da je dinamovac i prođe našu školu, ode dolje. Sumnjam da su ga jedino oni tražili, a i ne mogu ga otkupit iduće godine kad nemaju ni za šibice. Jadan potez i od njega i od svih ostalih koji su napravili isto.

    Hoće im bit pojačanje? Sigurno. Jel bi imo mjesto kod nas? Vjv bi imo personaliziranu sjedalicu na klupi kraj Dilavera.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.