• Smotanihaker
    593
    Na Maxsportu rekli da je trebao faul Biuka biti prije penala i crvenoga.
  • Carrasco
    4.1k
    I bez obzira na faul u napadu rekli su da nije penal jer je bilo obostrano povlačenje i naputak je da se penal kod onakvog zadnjeg kontakta ne svira jer je lagan. Vidit ćemo šta Strahonja kaže.
  • Tom vg
    1k
    Strahonja kaže da penala nema i crvenog kartona
  • bbb medimurje
    2.9k
    I da je prvo biuk napravio prekrsaj u napadu
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ma ak je već sudio penal, crveni nikako nije smio dati.
  • deda
    28.1k
    Meni nije jasno zasto var nije sudio faul Biuka jer to je ista akcija. Po meni to je najveća pogreška.
  • BBB Sibenik
    4k
    Ma ovo je kriminalno suđenje, već se ohoh slepaju na račun toga. Mene samo zanima kakva je kazna za vakve kardinalne greške sudaca? Ako će preskočiti jedno kolo to je smijurija.
  • deda
    28.1k
    Ma ti možeš sudit tendenciozno, ali kad je var u pitanju pravila se moraju poštivat 100%. A to nije ispoštovano. Dakle ogromna greška Var sobe. Za par utakmica kazne.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Kod te situacije se dogodilo jedno veliko ništa, sudac je čak to dobro i odsudio. To što se dogodilo je greška VAR sudaca, ne glavnog suca.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Išao je i on gledati, ima i njegove krivice. Posebno za crveni je isključivo njegova krivica.
  • Jurki
    8.8k
    Ak me pamcenje dobro sluzi kaj nije bilo negde receno da ak je penal nebre biti i crveni karton? Da nije korektna zapravo dvostruka kazna?
  • LovroZG
    1.3k
    U pravilu se izbjegava dvostruka kazna,al kad u izglednoj situaciji branič nema namjeru starta na loptu, onda može i crveni.
  • Tom vg
    1k
    Strahonja je objasnio da nema govora o crvenom i kad bi bio regularno dosuđeni penal, jer napadač nije bio u stopostotnoj šansi za gol.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Išao je i on gledati, ima i njegove krivice. Posebno za crveni je isključivo njegova krivica.marcio amoroso

    A mislim, ima...al on je u igri donio ispravnu odluku.

    Što da on radi kad ga VAR pozove, pripreme mu videoisječak nekog kontakta, ne može to ignorirati...najlakše mu je suditi. Zamjerka je crveni...

    Mislim, paradoksalna situacija....iz ničega (što je i dosuđeno) je nastao crveni i penal, koji je krivo izveden i trebao biti ponovljen, a nije... :rofl:
  • deda
    28.1k
    U jednoj minuti dakle 4 kardinalne greške. Nice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.