• Jaro
    5.6k
    Valjda se naucilo prosle sezone - bilo kakav zar euforije treba ugasiti cim prije... sto prije ih se baci u depru i ocaj to ce losijina kraju zavrsiti...
  • Logistika
    1.1k
    Osobno zato i reagiram ovako...ustao se skuhao kavu,prva dva čkanka koja sam vidio su da su još oni pokradeni...za početak danas 15h čekam kao ligu prvaka...u europi se igra nogomet,ovdje se bogami ratuje
  • Jurki
    8.8k
    Kiks sa RB u obje,pa ako kiksas hajduk,pa izgubis Milan,pa gdje si šta si jelLogistika

    Da se tak nekaj i desi.. kakav bi problem bil osim kaj bi piskarala cvala od srece? Napravili bi takvu klimu ko da nist ne valja i da treba sve polijati benzinom i vužgati.
    Imali bi i dalje komotnu situaciju u prvenstvu, u Europi bi se napravilo to kaj bi se napravilo.
    Misljenja sam da opcenito svi ljudi daju preveliku paznju nekom placenom šupku koji bu ocrnio vlastitu mater u novinama za klik i par kuna vise. I na takve se ne treba uopce obazirati.
  • Klenx
    4.1k
    Odvratni su, odvratni!
  • Nino Bule
    11.5k
    Meni je drago da uz pogurance oni nemaju promil kriticnosti da je ovo previse poguranaca zaredom, jos ce ih slađe bit liznut hendikepom
  • Keyser Soze
    8.2k
    Livaja po zadatku nije dobio žuti prošlo kolo da ga dobije protiv Gorice i preskoči Dinamo jel tako... Čekaj nije dobio žuti protiv Gorice nego zabio za pobjedu? Nema nikih problema!
  • Jurki
    8.8k
    i opet se budu razgraktali kak im je krivo suđen neki aut i kak je neviđena hajka na pravednike i kak se sve radi da Dinamo po ne znam koji put krade i potplacuje suce samo da osvoji jos jedan u nizu neposten naslov prvaka.
  • Nino Bule
    11.5k

    Jedva cekam, pisat im u usta nakon orgijanja da ih boli kurac za sve ove pogurance ove sezone
  • Fanboy
    2.2k
    Jucer vam je dosta medija stavilo ankete za penal, isto tako dovoljno vam je pogledati komentare. Oni su vec od davno izgubili ulogu pravednika jer im se puno putra nakupilo.

    Ustvari dogodio se kontra efekt, postali su od omiljenih do odbojnih, privilegirani i ljudi to vide. Navijaci Gorice i Varazdina nisu blesavi...Simpatije opadaju, a rezultatski nema napretka.
  • Logistika
    1.1k
    odvratni su,sve i da mi zaostajemo 20 bodova...radi se o trenutku baš,gdje im 2 kola pripremaju teren nasilu,mediji su izbacili svu žuč koju mogu prema dinamu samo da zatruju...na silu boga se stvara gledanost,euforija...ovdje se o bodovnoj razlici najmanje radi,ovo je sami inat protiv govana
  • Ali
    1.9k
    Mozda je lud prijedlog, ali znam da bi Cacke usao u skupinu "legendarni". Da danas izadje protiv VZ
    Livi
    Rile-Sutalo-Peric-Ljubicic
    Ademi
    Spika-Baturina-Ivanusec-Orsa
    Petko

    A u petak da na poljudu istrci sa:
    Nevistic
    Moha-Ras-Dilaver-Stefulj
    Bulat
    Emreli-Baturina-Brkljaca-Rukavina
    Drmic

    I na taj naci pokaze da prati hnl detaljno i pogotovo zadnje kolo da je vidio kvalitetu pojedinih protivnika.
    E to bi bilo nesto sto bi prepricavali generacijama!

    Edit:
    Naravno treba odmoriti za prave protivnike Milan i Osijek :)
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Probudio se Osijek, probudila se Rijeka. Izgleda da su ove sezone ipak glavni kandidati za ispadanje Gorica, Loksa i Šibenik. Što zbog transfer politike loše, što zbog izbora trenera... Gorica od Valdasa nije pogodila s trenerom, Šibenik isto otkako su ošli Kolumbijci gadno luta, dok Lokomotiva ima čak i ok trenera, ali katastrofalnu transfer politiku sa prodajama glavnih igrača u totalno retardiranim trenutcima... (kao npr. rasprodaja cijele jebene momčadi prije kvala za ligu prvaka ili prodaja Čokaja i Dabre u skorijem vremenu)
  • Nino Bule
    11.5k

    navodno lokomotiva ima para i planira ulozit na zimu, volio bi da oni ispadnu ali mislim uz povratak kacavenda i pojacanje na stoperu i u vezi oni glatko ostaju u ligi, Između sibenika i gorice dajem vise sansi gorici da ostane iako bi mi bilo jako zao da sibenik ispadne. Istra je uvijek tu u kombinacijama da ispadne ali mislim da ih je sasa bjelanovic spasio sa par jako dobrih transfera.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Istra mislim ostaje, što zbog Bjelanovica, ali mislim više zbog Garcie. Sad što se lokse tiče, njima tu fali nekoliko igrača i isto ne vjerujem da su favorit za ispadanje, ali kad gledam koji k nekad rade s transfer politikom tamo ne bi previše vjerovo to s ulaganjem haha. A Šibenik i Gorica su tu negdje, možda čak dajem veću šansu Šibeniku da ostanu jer Gorica nije JAAAKO dugo pogodila ni si igračima, ni s trenerima. Mislim nije ni Šibenik, ali oni bar imaju konstantu remija haha.
  • bbb medimurje
    2.9k
    a348twmys9kkkfhu.jpg

    Nevjerojatno je ovo tovarsko piskaralo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.