• Efes Pilsen
    6.8k
    Uuu bit ce koljaze za kup :lol:
  • Papastrumf
    9.5k

    Nije neka prednost. U drugom pretkolu te čekaju momčadi iz država rangiranih 6.-12. mjesta. Dakle, vrlo vjerojatno ispadaš i dolaziš opet na 3. pretkolo konferencijske. Skoro pa isti klinac. Još krećeš puno ranije u sezonu.
  • Ali
    1.9k
    Jel zna tko da li je ikada pobjednik kupa RH igrao skupinu europe ?
    Mislim ako smo mi osvajac tada pricamo o finalistu...

    Mislim da ostatak hnl nemoze niti jednu stepenicu u kvalifikacijama proci. Dok nasi izravni konkurenti vec godinama igraju skupine i bjeze nam sa koeficijentima.
    Ulaganje u momcad 0, sva lova od dinamovog rezultata u europi + tv prava za hnl je otisla upravama.
    Realna vrijednost ekipa u sezonama 2018/19, 19/20 su u usporedbi sa trenutnom stvarnom vrijednosti barem 20% visa...
  • jp23
    2.2k
    Rijeka, nakon što su uzeli kup u sezoni 2019-20, u sezoni 2020-21 su igrali skupine EL (Napoli, Sociedad, AZ)
  • Ali
    1.9k

    Ok, thx
  • reziser
    6.2k
    naslov indexa:
    Hajduk u petak može spasiti prvenstvo, a vraćaju mu se tri važna igrača

    Znači, ak dinamo dobije da je upropastio prvenstvo!?
  • reziser
    6.2k
    VAR odluke mi je više glupo komenirati....ljubitelj sam VARa.... :vomit:
  • Oluja
    3.6k
    vise je nego ocito da ce se na silu pokusati zadrzati neizvjesnost ali nadam se da cemo "upropastiti" prvenstvo
  • reziser
    6.2k
    i to s hendikepom... :strong:
  • Zagi
    4.9k
    Biti će zanimljivo pratiti sudački kriterij na derbiju.
    Za njih se od 6.12.2021 pa na ovamo masivno navlači , a nas se ne krade.
    Ali večina nas se sjeća kakvih je sve derbija bilo na Poljudu...
    Imaju i danas mesara : Grgić,Kalik, Vuković, Awaziem , a Livaji i Kaliniću se ne sude ni namjerni laktovi.
  • Logistika
    1.1k
    hm6km6qrd7wocdkt.jpg rekli bi moralisti sa juga čisto remplanje,baš me zanima jel im remplanje i ono od Petkovica jučer
  • reziser
    6.2k
    još jedan veliki derbi hrvatskog nogometa suditi 37-godišnji Igor Pajač. Sudac iz Sv. Ivana Zeline bez velikih je grešaka odradio dvoboj Dinama i Hajduka u Superkupu, a iza sebe ima još dva derbija bez sudačkih repova. Prvi onaj iz svibnja 2021. godine kada je na Poljudu završilo 1-1 (zabili Livaja i Majer), te onaj iz travnja prošle godine kada su Splićani golom Nikole Kalinića svladali Zagrepčane s 1-0. Igor Pajač sada je na novom iskušenju.

    Pajaču će u petak asistirati Bojan Zobenica i Ivan Mihalj (obojica iz Velike Gorice), dok će u VAR sobi biti Marin Vidulin (Kanfanar) i Robi Kezele (Rijeka).
  • Jurki
    8.5k
    nakon kaj spuše derbi problem bu glavni sudac iz Zeline, pomocnici iz Gorice.
    Hns pederi i ostali folklor.
    Treba ih vratiti na tvornicke postavke i gotovo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.