• Imamo Dinamo
    3.4k
    Šibenik i Čanadi dogovorili sporazumni raskid suradnje
  • blackbully
    4.5k
    Damir Čanadi otišao s klupe Šibenika, sporazumni raskid ugovora.
  • xyz
    840
    Odgodili smo utakmicu protiv Istre za proljeće...
  • deda
    29k
    Pametno
  • Keyser Soze
    8.5k
    Mario Cvitanović preuzeo Šibenik
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Šibenik prerastao u prvog favorita za ispadanje ove godine s tim potezom...

    Mislim da je on jedini trener koji me je skoro prisilio da odustanem od gledanja utakmica Dinama u HNL-u.
  • jp23
    2.2k
    Baš sam to htio napisati, hoće li sada Šibenik preuzet štafetu od Rijeke i zacementirat se na dnu lige.

    Mislim, možda griješim, možda u nekom čudnom razvoju događaja ispadne dobar u Šibeniku, no nekako sam uvjereniji da ću osvojit eurojackpot idući petak nego to.
  • BBB Baranja
    240
    Sad ćemo vidjet sva ona njegova silna pametovanja i prodavanja magle po TV-u
  • Logistika
    1.1k
    Razgovaram sa kolegom na poslu danas,i kaže pričao sa starim od Borevkovića iz Hajduka...kaže da mu je rekao ovako "...jos 3mj ce biti tamo i dovidenja,nema veze sa profi nogometom,to kontakata i odnosa nema nikakvih,dodes,odradis trening i to je to,kao da igra i radi na benzinskoj negdje..." evo tako mi je rečeno,pa živi bili pa vidjeli. Dinamo je stroj !
  • deda
    29k
    Ali, ali.... tamo svi žive za "bile" :broken:
  • Mlađi referent
    11.2k
    Pa dobro, kakav je igrač može bit sretan kaj ga puštaju na trening uopće :rofl:, mekan k’o sredina kruha
  • Nino Bule
    11.9k
    Ocito je pala dosta atmosfera kad nisu usli u sezonu kako su ocekivali, vec superkup je bio udarac, a nakon poraza od nas i osijeka u ligi je pocela gadna depresija dole.
  • seljak86
    2.4k
    Koji kurac? To treba moć dobiti s pola snage.
  • og1986
    2.9k
    Zadnje kaj nam treba je putovanje u Pulu, trošenje igrača na put i igru između dvije najvažnije utakmice sezone.
    I potencijalno gubljenje bodova kod solidno posložene momčadi kaj bi još gore bilo za psihu pred uzvrat.

    Dobra i očekivana odluka stožera.
  • Mr Anderson
    5.8k
    Ispada da Istru doživljavamo ko težeg protivnika od Hajduka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.