• db-izbjeglica
    12.9k
    Nek nam zivi sustav i nk kruzni tok :rofl:Jurki

    sad sam otišao na ovu stranicu koja se screenshota, nervozni hajdukovac...buraz moj, to je teška psihijatrija, al baš ono teška, čak i malo za žaliti.

    meni fakat nije jasno da navijači kluba koji kroz svoj sustav ne može afirmirati igrača spremnog da direktno nakon transfera bude u užoj rotaciji kluba iz liga petice ili barem 10 najboljih klubova van liga petice, mogu biti toliko nerealni i zaluđeni. znači ne pričam o igraču kvalitete olma, brozovića, gvardiola, kovačića, modrića, majera i slično...već nekog tko će otići za milju ili par milja eura i odmah igrati u nekom mainzu, montpellieru ili sassuolu....

    tko je njima bio zadnji takav igrač? srna?
    svi ostali i ako su dogurali do takve situacije su išli zaobilaznim putem, poput pašalića koji je bio na valjda 15 posudbi...i vlašića koji propadne pa oživi i sve tako...ili juranovića kojem je trebala međustanica.
  • Slavonac
    383
    Alene, Hajduku u istoj situaciji poništavaju gol zbog zaleđa (Mlakar, protiv Šibenika) u kojoj Dinamu priznaju gol (Oršić protiv Gorice, kolo poslije).
    I taj nejednaki tretman rezultira s dva boda više Dinamu.
    Protiv Milana za Brekalov prekršaj penal protiv Dinama, a u HNL- u tri dana poslije isti prekršaj na Kaliniću ne svira. Ni sekundu da je VAR zaustavio utakmicu! To je Hajduku oduzelo dva boda danas. Tuče li Dinamo sutra, Dinamo ima već tu 4 boda više koje nije smio imati. Dodaj ona dva nesvirana jedanaesterca za Šibenik protiv Dinama... Lako se rugati u HNL-u.

    :lol:
    mogao sam komentar staviti u shit of the day
  • Jurki
    8.7k
    Oni ne mogu shvatiti da se rezultat ne postize preko noci. U Hr nema kluba koji moze iskrcati 25-30 milijuna na pojacanja u jednom prijelaznom roku i da velis... ok pojacali smo se i idemo po kantu.
    Dinamu je trebalo 15 godina sramocenja po Europi da bude na razini di je sad. Ali se nije odustalo, forsirali su se mladi igraci i to je doneslo uspjeh u zadnjih 3-4 godine. A kaj su napravili oni? Sklepali ekipu sa starim isluzenim igracima..Melnjak, oba Kalinica itd..koji su u manjku opcija vani dosli po jos koji unosni ugovor. A svoju skolu rastavili na proste faktore... otisli Teklic, Šego, Biuk stagnira, Čubeljić na posudbi isto.
    Pitali smo se svi zbog cega je Čačke uvel Marina u Milanu..zbog ciste promocije mladih igraca..ak kaj napravi super a ako nist ne napravi isti bi rezultat bio.
    U Dinamu se tocno zna.. ako neki mladi igrac valja dobit ce priliku.. i za godinu dve transferirat ce se van. Mi ne letimo u euforiju zbog neke pobjede, ne slavimo poraze.

    Edit: kak je rekel Andy Bara u podcastu.. ne trebas reci Modric, Olmo, Gvardiol.. nego Dinamo Zagreb. I svi znaju kakva je to institucija.
  • Cosey
    435
    Nije tema, ali dosta tog sramoćenja u Europi je bilo jer u prvom planu nije bio rezultat nego, valjda, sve drugo. Kaj se tiče Hajduka, sumnjam da itko kuži kaj se tamo događa. Uključujući involvirane.
  • og1986
    2.9k
    Rogić danas dobro brani za Šibenik. Spasio ih nekoliko puta. A Rijeci još 2 puta poništen gol zbog zaleđa.
  • og1986
    2.9k
    Šibenik i dalje najbolja obrana lige, a rijeka najlošiji napad lige.

    Kraj 0:0.
  • Krizy
    36.4k
    gi1eerlilbjk3b3q.jpg
    Čačkoball :fire:
  • bbb medimurje
    2.9k
    Mladom Čakovčaninu nije pomogla ni VAR soba koja se morala oglasiti u slučaju Nikole Kalinića.

    - Potpuno je jasno. Devet od deset sudaca bi u ovoj situaciji odmah pokazalo na bijelu točku, a onda bi se u toj 10. VAR trebao javiti. Kalinić je došao prvi do lopte, igrač Istre ga je sapleo i to je apsolutno prekršaj za kazneni udarac. VAR soba se morala javiti - jasan je bio bivši međunarodni sudac.

    Ipak, Strahonja smatra kako se Hajduka nema pravo buniti jer je i Istra zakinuta za penal u šestoj minuti nadoknade, kada je Krovinović srušio Antovskog.

    - Napadač je došao ispred igrača, kontrolirao loptu, a onda dolazi saplitanje koje je narušilo koordinaciju pokretaja. Ovo Kolarić nije mogao sam vidjeti. Ja bih se usudio reći da je i ovo kazneni udarac.

    A pital sam se zakaj nema ove analize po medijima (dalmatinski portal, slobodna dalmacija...) jasno zakaj nema, istra isto ostecena za penal
  • Ali
    1.9k
    Kljucni dio Strahinje je po meni :"ja bih se usudio reći da je i ovo kazneni udarac"
    Dakle , otkriva kako ih se boji i da eto skupio je hrabrost pa i to izrekao
  • miro
    3.2k
    Čak mislim da nije strah, nego su svi preuzeli tu priču "Hajduka se krade" jer vide da ovi ne mogu ništa ozbiljno napravit, pa bace pred njih malo te patetike kojom dolje hrane svoj kružni tok.

    Tovari ne kuže da je to najgore što im se može dogodit - da ih se unaprijed žali
  • Oluja
    3.7k
    :"ja bih se usudio reći da je i ovo kazneni udarac"Ali
    mislim da se ovdje ne radi o strahu nego običnoj poštapalici
  • Krizy
    36.4k
    338ofybirmypoun3.jpeg

    U šest utakmica prvi golman Hajduka primio je osam golova, od čega su četiri bila izvan šesnaesterca, među kojima su bila i oba u posljednjem remiju protiv Istre u Splitu (2-2).

    A postotak obrana izvan 16 metara prema SofaScoreu iznosi skromnih 55,6 posto, što će reći da je gotovo svaki drugi šut iz daljine završio u golu! Po tome je kapetan Hajduka na samom začelju, deseti golman lige.

    Ukupno je Lovre Kalinić obranio 65 posto udaraca. Prevedeno, svaki treći šut prema golu Hajduka uopće završio mu je u mreži.

    U REPKU "ŠNJIM" !!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.