• thomas22
    256
    Tko ide na kraju u Pao, Cokaj ili Selahi?
  • Efes Pilsen
    7k
    Jednostavno se mogla love od Gojaka preusmjerit.. vracamo se opet na isto
  • xyz
    840
    Mislim da je Dinamo i nudio milion, ali Šikiću je bilo malo. Lokomotiva je naviknula imati jednu cijenu za Dinamo koji im je preplatio sve igrače koje je doveo, a drugu za strane klubove koji im za siću odvode igrače.
  • Nino Bule
    11.7k
    Dinamo sigurno nije preplatio sve igrace lokomotive, malo manje lupat.
  • Carrasco
    4.1k
    Cokaj sigurno, a Selahi možda.
  • Mlađi referent
    11.1k
    Mislim da je Dinamo i nudio milion, ali Šikiću je bilo malo. Lokomotiva je naviknula imati jednu cijenu za Dinamo koji im je preplatio sve igrače koje je doveo, a drugu za strane klubove koji im za siću odvode igrače.xyz

    Je, je. Sigurno.
    Ivanušec 3 mil, Majer 2.5,mil Broz 2.5mil, Jakić 1.2mil, Pjaca 1mil, Tolić 300k

    Preplatili ih za popizdit. Umjesto da se Šikić nakloni svojim gazdama i pokloni nam kojeg igrača, bude zahvalan, on nam ovako uvali… strašno
  • xyz
    840


    Nijedan od tih igrača kad je prelazio u Dinamo nije vrijedio te novce, a osim Pjace i Majera se i nije baš nešto zaradilo.

    Što nije Šikić sada prodao Čokaja za 2 mil eura koliko je tražio od Dinama?
  • Infinity
    15.3k
    Nijedan od tih igrača kad je prelazio u Dinamo nije vrijedio te novce, a osim Pjace i Majera se i nije baš nešto zaradilo.xyz

    A igraci koje mi prodamo vrijede u tom trenutku te novce? Bas svi? Daj jbt. Lokomotiva nam je prodala potencijal, kao sto i mi prodajemo potencijal.

    Usput, njihova dva najveca transfera nisu prodaje u Dinamo, nego stranim klubovima.
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Ja uopće ne vidim ništa specijalnonu tom cokaju i ne razumijem čemu fama. Općenito, osim kačavende, tamo ne vidim igrača koji bi mogao igratiu dinamu. U neku ruku čak i pozicija na ljestvici to i potvrđuje...
  • SAS1987
    13.7k
    Povijest i statistika kaže da se Dinamu daleko najviše isplati kupovati HNL igraće iz Lokomotive.
  • serbus
    3.6k


    Normalno kad su to naši igrači... Ludo je da smo Broza koliko dva tri puta na razno razne načine sa loksom prebacivali... Klub koji treba izbacit iz lige a ne preprodavat igrače sa njima..
  • Ludovic IX
    5.8k
    Najbolj3 je to što su ograničavanje broja posudbi svi sad počeli poklanjat igrače i mogu ga uzeti natrag za neku simbolično cijenu. Mi kad smo to radili sa lokosima nismo baš plaćali simbolično.
  • Jaro
    5.9k
    realno klub koji nikad nine smio doci u prvu ligu. "Transferi" Brozovica, Puljica i slicnih koji su po 4-5 puta isli u oba smjera sluzili su jedino za izvlacenje love iz dinamove blagajne... Ovo nije interesantno svicarcima, FBIu pa nikad ni nece biti istrazeno ili optuznice podignute, kao sto nebi ni dosadasnji slucajevi da nisu slucajno otkriveni kao dio vecih istraga oranja love...
    Pa ekipa iz lokosa je do jucer vozila aute koje je dinamo kupovao, gdje cemo dalje...
  • Jurki
    9.1k
    Cokaj nema kaj radit u Dinamu. Nama treba šestica koja bu odmah pojacanje ili da se guralo Duvnjaka, a ne kaj ga se poslalo u Istru. Ili dovesti pojacanje kak spada ili gurat svoje igrace. Ovo drugo nas je i dovelo na razinu di smo sad.
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Mislim, čovjek navodno ide u panathinaikos, koji je u zadnje vrijeme u najbljem slučaju 4. grčki klub po snazi. Ne bi da odlazi u solidan klub iz liga petice...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.