• deda
    29k
    Grčki nogomet je strmoglavo pao zadnjih godina. PAO na TMu vrijedi kao Osijek.
  • Carrasco
    4.1k
    Odličan gol Crnca :fire: još jedan pozdrav za nesposobnu upravu.
  • Ludovic IX
    5.9k
    Iako je iz Kutine, i nadam se da će imati karijeru barem jednog igora tomasica, to dal bi on imao šansu u dinamu, prije ne nego da. Ako će njega dinamo htjeti vratiti, vratit će ga
  • Infinity
    15.4k
    Izgleda da smo trebali zadrzati svakoga tko je ikad zabio gol za drugu ekipu. Shvatite da nemamo prostora za svakog igraca koji izadje iz nogometne skole.
  • Carrasco
    4.1k
    Pa valjda bi za najbolje iz omladinske škole trebalo biti prostora? Potpišeš novi ugovor i pošalješ ga na posudbu. Zar je to toliko teško?
  • Zagi
    5.7k
    Nebi on imao ovakvu minutažu u Slavenu da je na posudbi.
  • Carrasco
    4.1k
    Okej, onda se nadam da sam ja trenutno glup i da imaju pravo otkupa ugovora.
  • SAS1987
    13.8k
    Dok god bude Dinamo takve ekstra kvalitete ce jedino svjetski talenti poput Baturine i Gvardiola dobiti priliku u prvoj momcadi. A ostale ili posuditi ili transferirati sa nekom fiksnom buy back opcijom.
  • Zagi
    5.7k
    Crnac vs Brekalo
    Fight!
  • xyz
    840
    Ozljeda Brekala, ali ne vidim u njemu nikakva potencijal za prvu momčad.
  • xavier
    11.3k
    Dok god bude Dinamo takve ekstra kvalitete ce jedino svjetski talenti poput Baturine i Gvardiola dobiti priliku u prvoj momcadi. A ostale ili posuditi ili transferirati sa nekom fiksnom buy back opcijom.SAS1987

    I treba biti sretan zbog toga jer valjda svaki navijač želi jaku prvu momčad. Ne razumijem zašto neki preferiraju momčad gdje svake godine ima mjesta za 5-6 novih klinaca. Ja ne želim natrag u ta vremena.
  • Nino Bule
    11.9k
    Kakva je ovo prica da se kod tovara neko potukao, osim na snetu nisam nasao nigdje da se o tome pise
  • db-izbjeglica
    13.4k
    Ajme, čim čujem da ovaj cmrčenjak il kak se već preziva, prenosi tekmu... smrači mi se pred očima...
  • Smotanihaker
    620
    Lol, Hajduk hvata po yt i prijeti tužbama.
    Lik prokomentirao one slike screenshot-ova i iz Hajduka mu poslali mail da makne video inače...

    https://www.youtube.com/watch?v=Vcw0wNQZtVI&ab_channel=LAZNADEVETKA
  • Navijač Dinama
    7.6k
    Lol, Hajduk hvata po yt i prijeti tužbama.Smotanihaker

    Hajdukove prijetne malo jače od kisele vode.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.