• Fanboy
    2.2k
    Litavac je radio dobar posao i za Dinamo, igrali su relativno dobar nogomet i dva poraza koja je nanio Kopiću uz opasno približavanje u borbi za naslov su dovele do smjene te dolaska Čačića. Mogli smo dočekati sa Kopićem kraj sezone da je sezona bila lagodnija, a onda kakva je uprava i ući u novu sezonu, osobito Europu te brzo izletiti van. Šteta bi bila nenadoknadiva.
  • Mlađi referent
    10.5k
    Kek im je najbolja opcija. Dobar trener, ima iskustva u borbi s jačima, ima autoritet za njihove egoiste u ekipi, nije financijski u nekoj nedostupnoj sferi.
  • xavier
    11.1k


    Samo što Kek ne preferira "hajdučki nogomet".
  • Mlađi referent
    10.5k


    Prihvatili bi oni svakog tko zareda dvije pobjede, neovisno o stilu nogometa
  • BBB Sibenik
    4k
    Ni Kek ni Bilic ni Leko. Moga bi ovaj ostat ako dobije Rijeku
  • jp23
    2.2k
    Gdje su Vulić i Vučević ovih dana :lol:
  • BBB Baranja
    230
    Mene ne bi čudilo da Bjelica osvane tamo. U svakom intervjuu su mu bila puna usta hajduka kako oni imaju vrhunsku logistiku, odnos s HNS-om i navijače
  • Captain America
    13.5k
    Nema šanse da uzmu Bjelicu.
    1. Nemaju love jer to je duplo veća plaća od Livajine.
    2. Stožer mu je osto u Osijeku.
    3. Čovjek treba dobar odmor.
    4. Ne gura mlade igrače.
  • Mlađi referent
    10.5k
    Ja bi volio da uzmu Bjelicu jer bi onda svjedočili ultimativnom skakanju samih sebi u usta od određene skupine ljudi. I konačni dokaz da je “ideal, a ne rezultat” samo mit, a poanta svega je povratak na poziciju moći.
  • Zagi
    4.9k
    Taj mit više ni sami ne spominju. Odavno je to otišlo u zaborav.
    Bjelica bi prvog trenutka kada bi dreknuo na suce (a to bi bilo u prve 3 utakmice) , postao heroj ulice.
  • Mlađi referent
    10.5k
    Hajdučko srce na kraju sezone, nemoš ti to razumit
  • Bosna86
    11.6k
    121be85ymgj8g75i.jpeg


    Slobodna Dalmacija sa uvijek dobrim prognozama
  • SAS1987
    13.4k
    Od svih trenera Hajduka mi je ipak bio najbolji Ivan "Što ste jamili, jamili ste" Pudar :rofl:
  • Krizy
    35.8k
    Prije početka ove sezone na sportnetu sam napisao da je Čačić najbolji trener u HNL-u i da će s lakoćom osvojiti HNL.
    Dobio sam valjda 30-40 minusa i nasmijao se, čak je jedan moderator napisao da ne trolam :rofl: :rofl:
    Povukao sam se gotovo potpuno s tog foruma, tu i tamo napišem nešto na temi Dinama i to je to, kakvi nerealni tipovi tamo pišu, ne možeš vjerovati :zip:
  • Krizy
    35.8k
    :lol:
    0dlzuzcv5q9qsf43.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.