• Mlađi referent
    10.5k
    Teško mi je povjerovat da nisu spremili onda neko dobro trenersko ime. Čak ni oni nisu dovoljno glupi da tak nekaj naprave ako nemaju spremnu zamjenu
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Meni se cini da tamo malo vise toga ne odgovara. Koga uopce mogu dovest da bude autoritet Livaji kad su mu vev i predsjednik i sportski popusili? O Kalinicu kao povratniku ne znam sta bi rekao, to je covjek koji je bez jebemti bacio kapetansku traku. Na sok ce vjerojatno izvuc koju pobjedu, ali generalno isti problem ce ostat.
  • Jurki
    8.5k
    U srijedu kucu staviti na raspalu Rijeku.
  • BBB Sibenik
    4k
    Kakve budale neviđene, Samir Toplak je reka da su mu spremne dvi borše ako ga zovnu iz hajduga, da kreće pješke. Možda je i on sljedeći…
  • immerwieder
    1.2k
    nekako mi se čini da je Bilić već dogovoren
  • Nino Bule
    11.4k

    Tesko je i meni povjerovat ali vrlo moguce da su se livaja i n kalinic okrenuli protiv njega i onda mora usljedit otkaz.

    Sto se tice bilica on mi je uvijek u izjavama davao dojam da ga ne zanima hnl i hajduk, uz to hvalio mamica, ne znam koliko im je to pametna odluka
  • Klenx
    4.1k
    Ma dovest će Bilića ili Ivana Leku, pa euforija opet do prvog kiksa.
    I onda noga u pedu.
  • og1986
    2.9k
    Tko god nakon ovog poteza odluči trenirati hajduk je malo veći propuh u glavi.
  • Boogieman
    307
    Tko zna, možda čekaju Gorana Tomića.

    Ali da, totalni šok, užasna okolina i atmosfera za rad.
  • Infinity
    15.2k
    Tomic do kraja godine ne moze trenirati ni jedan HNL klub zbog klauzule iz Rijeke. Navodno tad preuzima Osijek.
  • Boogieman
    307
    Znam, zato napisah "čekaju" :)
  • Captain America
    13.5k
    Navodno je Bilić već bio u Šibeniku u petak. Možda iznenade ko s Gustafom pa nekog stranca dopeljaju.
  • Carrasco
    4k
    Zar ovaj Dambrauskas nije trebao smijeniti Čačića? Na kraju Čačić smijenio Tuchela, a Dambrauskas dobio otkaz.
  • Markelo
    2.5k
    Djeluje mi da se Dambrauskas pomirio sa drugim mjestom, svjestan da ne mogu pratit ovakav Dinamo. No ovi sa "vrha" očito pritisnuti financijama mu palamude o borbi za naslov a nije ni on čudotvorac
  • Jurki
    8.5k
    Generalno Dambrauskas nije los trener, o tome kak je prical o Dinamu i kak nije cestital na osvojenom prvenstvu, ulasku u Ligu prvaka necu. Nego on ko trener je u Gorici bio odlican, Ludogorcu isto tak.
    Cinjenica je da one dolje ne mogu trenirati ni Ancelotti, Lippi, Klopp i Guardiola skupa.. nakon 6 mjeseci bi kolektivno popusili otkaz. Taj klub je u totalnom kurcu jer se ne zna ko pije ko placa. Napuše se nerealno euforija i onda nakon par kikseva pedala.. zato budu jos 20 godina iza nas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.