• deda
    27.7k
    Top :rofl:
  • miro
    3.1k
    Odličan tekst Vice Karina o Luki Jakobušiću.
    Inače, Vice je po meni najbolji nogometni novinar u zemlji
  • deda
    27.7k
    Nemoj tako Miro, rasplakat ćeš mi ga.
  • miro
    3.1k
    :grin: dobar je Vice, zbilja. Ostao mi je u sjećanju jedan tekst kad je objašnjavao kako je postao navijač, zbog nekog susjeda koji mu je pričao o Dinamu, iako je Vice mislim iz obitelji hajdukovaca (ako sam sve dobro zapamtio)
  • Krizy
    35.7k
    Ali svaka čast Varaždinu. Nakon 9 kola imaju 15 bodova a HD je u 36 kola skupio 19 bodova. Odmah je liga zanimljivija i konkurentnija, osim na samome vrhu :wink:
  • Fanboy
    2.2k


    To sam ti baš htio napisati kada si stavio da je Čačić najbolji trener kojeg sam ja još uzdizao prije dolaska da je dobar.
    No, ovaj u Varaždinu radi fantastičan posao. Kapetan im je ozlijeđen, a oni nižu pobjede. Nadam se samo kako će se Brekalo nametnuti.
  • immerwieder
    1.2k
    s tim da je Varaždin zgubil dvije doma u prva 3 kola, sad su 6 bez poraza
  • blackbully
    4.4k
    Koliko sam uspio proći tovarske portale po Facebooku više od 90% ih je protiv smjene Valdasa. Tu i tamo se nađe kakav komentar kako je sve krenulo od nezalaganja Kalinića i Livaje, manjka autoriteta između spomenute dvojice i Valdasa. Mislim da im ovakvo crnilo oko atmosfere nije jako dugo bilo...
    Trenutno su bodovno bliže zoni ispadanja nego Dinamu. Rijeka ako ih dobije u srijedu mogla bi se i torcida umješati.
  • og1986
    2.9k
    1.HNL | 2021. - 2022.
    Kalinić je sjebo Milana za narednih par godina svojim dolaskom i "uklapanjem" u momčad.

    Želim da se ponovi taj trend
    7 months ago

    Fala kale, nastavi dalje.
  • masacusec
    3.1k
    Ljudi moji, gadi mi se hajduk i sve sto taj klub predstavlja, no iskreno drago mi je da su se digli, drago mi je da se ukazao jedan livaja, jedan krajinovic, jedan kalinic, i kak se već zovu.... i da su konačno postali dostojni drugog mjesta u hnl...jer upravo je ta spomenuta bagra dala dodatni impuls, vjetar u leđa, da ne velim inat našim igračima koji su konačno proigrali onak dinamovski (aludiram na 82.u) i pokazali muda i način na koji se bori za svoj klub....upravo onak kak su se nekoć tovari (dok su imali kakvog takvog znanja i struku) borili za svoj klub....
    I iskreno, zamoli me za hr nogomet i ostale hr klubove i neke koeficijente, mene zanima samo i jedino jedan klub, NKDZ!
  • Keyser Soze
    8.1k
    A gle, Vice je bar po tekstovima bio jedan od najvećih kritičara Čačića pa je sad ispalo da je on jedan od najdominantnijih trenera u novijoj povijesti kluba :joke:
  • Nolifer
    6.6k
    Slobodan im je stranac Tuchel :razz:
  • miro
    3.1k
    baš to, isto razmišljamo Vice i ja kako vrijeme prolazi :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.