• Markelo
    2.5k
    Fala Čačku na sjajno odrađenom finišu sezone al on bi sljedeće sezone ipak na Maksimir trebao dolazit u svojstvu gledatelja
  • Ali
    1.9k
    DINAMO PRVAK !!!!
    nema se sta dodat danas, mogli bi o Anfricevom nesnalazenju, o nervozi dok nismo zabili prvi gol...
    Ali danas slavimo, analizu nek rade u klubu na kraju sezone
  • miro
    3.2k
    meni je Špika sve bolji i bolji, nema Emreli mjesta kraj njega
  • Ali
    1.9k

    Spika je top , uz tolica i Ivanuseca kad se vrati u formu vrh...
    Mozda Emreli uz Drmica ako dodje za utakmice sa slabijim ekipama sa dvije spice...
    Bilo bi dobro da imamo jaku konkurenciju i na kluli , trebat ce kombinirati jesen europu, prvenstvo, kup.. nemozes uci sa naknap ekipom, treba opet odmarat prvu ekipu u periodu najjacih europskih
  • Gelipter
    3.5k
    DINAMO ZAGREB IZNAD SVIH!!!!
    ŽIVJELI!
    Čestitke svima!
    I još jedna opaska: Čačić gospodska izjava na razini Dinama pa Dejina seljačka, tovarska, kmečateljska - prekrasan prikaz dva različita svijeta.
    Pozdrav Valentini isto koja je sve rekla kak treba odjevena u najljepšu boju.
    Fala ti Bože kaj sam Dinamovac!
  • Mrvica
    3.3k
    Čestitke svima na mogu reć najslađoj osvojenoj tituli nakon dugo vremena! Otpisani od strane svih, mediji i ostali su svaki dan vikali da nema ništa od titule, po njihovom hajduk davno osvojio.. Ali su dokazali da trofej ostaje gdje i pripada! Čestitke momcima i hvala na uljepšanom danu!

    I definitivno hvala gospodinu Čačiću za kojeg smo svi bili poprilično skeptični, al se promjene nakon njegovog dolaska itekako vide!

    ŠAMPIONI!
  • cron1ck
    1.6k
    Jel mi može netko od moderatora Instagram stranice poslati ovaj video pape i dida bili su torcida, a sad umiru od stida haha
  • Captain America
    14k
    Ak ti nisu poslali, tu ubaciš link i skineš. https://igram.io/
  • Klenx
    4.1k
    Navodno da se u Zagrebu fino pucalo?
  • dzg717
    947
    Sretan put svima i polako decki bez zurbe..
    A onda krece nabrijavanje… nismo zaboravili neke njihove vokalne sposobnosti igraca reprezentacije, kamenovanje itd..
  • Crusades1986
    9.8k
    Je, kod mene na kvartu jedno 15ak minuta vatrometa i petardi
  • NitkoBitan
    12.3k
    Derbi izgleda iducu subotu u 20h, savrsen termin.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.