• Nino Bule
    11.5k
    Dugo vremena se nisam ovako veselio dinamovoj tituli, svaka cast igracima sto su izgurali ovu losu sezonu na svojim leđima, zasluzili su ovu odlicnu podrsku.
  • De Oliveira
    989
    Hvala igracima i navijacima na predivnoj sezoni. Pobjedjivali smo velike i obranili titulu. Bosanski Samac slavi, svi na vlak plavi!!!!
  • The Undertaker
    4.1k
    Čestitke svima u klubu, posebno igračima, treneru i navijačima. Konačno smo zadnjih nekoliko utakmica ličili na šampionski Dinamo. U Šibeniku stvarno rutinski, uz malo nervoze. Još pobijediti Hajduk i staviti točku na ovu sezonu. Bravo svima!!!
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Oće igrači imat špalir? :cool:
  • Captain America
    14k
    Ak im se magarad neće postrojit, nek uzmu nas sa Zone. Sa zadovoljstvom ću se postrojit Kapetanu, Orši, Liviju, Bruni...
  • Nino Bule
    11.5k
    Treba brunu jako pohvalit, orao je teren danas svih 90 minuta, spikic mi je isto odskakao od ostalih igrom, ali bruno je danas odradio koliko nije cjelu sezonu.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Jaooo jedva cekam subotu, pravi show se sprema :ok:
  • marcio amoroso
    32.5k
    Pogledajte story od Orše :rofl:
  • Ali
    1.9k
    Jos jedan detalj, ja nemogu vjerovati koji kreteni nama vode drzavu, nabijem i plenkija i onog bozinovica. Pa jeste vi ivasi zapovkednici normalni ?
    Koja budala se sjetila poslati dva kordona specijalaca danas u sibenik???
    Pa kaj ste mislili da ce na kraju utakmice uletiti i tuci nekog ??? Pa ljudi su dosli slaviti naslov u svim zemljama svijeta brate otvoris vrata ograde i neka udju ljudi u teren i nek se provesele... a ne zandari su tu da sve sprijece... gledao sam kako se jedan debeli krmak od policajca cak bacio na navijaca bez majice jer je zamisli bezobrazluka usao u teten cestitati ogracu svog najdrazeg kluba.
    Fakat nekuzim debile
  • Jurki
    8.8k
    kaj reci Olmo legenda
  • Ali
    1.9k
    Za kraj ove divne veceri, ako citaju igraci forum, moja poruka posebno kapetanu. Hvala majstore, nkje bilo lako prezivjeti sva ona lutanha ove godine, pa blizu 80% kljucnih igraca su igrali skoro sve utakmice, a da nespominjem da im se tijekom sezone mijenljala formacija, strategija, pozicije igracima izmisljale i oni su ipak prvi prosli ciljem BRAVO !
    I zs kraj, ovu zadnju, sto se mene tice nemorate nista napraviti, to vam je prva utakmics gdje nemorate nista , jednostavno uzivajte, opustite se i uzivajte. Pa ako i izgubite koga briga... samo luzeri poput ovih s juga xe se tjesiti nekim statistikama, potpuno nebitni... jer jedina brojka bita za ligu je tko ima vise bodova na kraju !
    Tako da kapetane sto se mene tice NE MORATE NISTA VISE ! Sve do veceras ste nesto morali... sad je to ostvareno, uzivajte !

    P.S.
    Ovondsm mislio upisati na temu derbija ,ali moze i ovdje...
    Hvala Ari i drustvo !
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.