• dzg717
    937
    iskreno ne znam, možda i bolje.
  • Plavi 9
    23
    Koliko jedna osoba može kupiti ulaznica, 4 kao i inače?
    Nisam vidio da su to negdje napisali.
  • Salva
    2.3k
    Ostale su još tri utakmice do kraja sezone, a ova u nedjelju mogla bi se lako pokazati kao odlučujuća u borbi za naslov.

    Vidjeli smo u Kranjčevićevoj kako to izgleda kada je tribina puna, kako je lako onda biti na pravoj, navijačkoj razini na kojoj grupa mora biti stalno. Od kortea, ranog ulaska na tribinu, koreografije, poruka, bakljade, navijanja, izgleda tribine... lako je zaokružiti sve navijačke segmente kada brojnost ne zakaže.

    U nedjelju se očekuje da nakon dobre serije na gostovanjima i na Maksimiru budemo pravi. Koliko je ovo važna utakmica svima je jasno. I za naslov, ali i za sve što nas čeka u posljednje dvije utakmice.

    Igrači su nakon utakmice dobili i razumjeli poruku i sve je spremno da u nedjelju sve bude kako treba biti i na terenu i na tribinama.

    Na utakmici protiv Osijeka Bad Blue Boysi će koreografijom obilježiti 40 godina od osvajanja naslova prvaka i time odati počast ekipi koja je sve kasnije generacije Dinamovih navijača navukla na "plavo". Sve koji dolaze na sjevernu tribinu zato molimo da uđu najkasnije sat vremena prije početka utakmice.

    Paketi ulaznica za Osijek i derbi su od danas u prodaji na blagajnama kod stadiona od 11 sati, a cijena paketa za sjevernu tribinu je 60 kuna - požurite s kupnjom ulaznica tako da se pred utakmicu ne stvaraju gužve na ulazima i uđite na vrijeme na tribinu.
  • blackbully
    4.4k


    U pravilu je 5, ali ekipa uzima i po 15. Posto su sada paketi ulaznica mozda se budu drzalih tih 5, ali samo produzi na iduci salter i uzmi nove pakete.
  • Mali Zeus
    9.4k
    već 2 puta greška prilikom plaćanja online
  • rob ljubavi
    772


    Meni ni ne ulazi na stranicu.
  • Zagreb
    0
    Zdravo, kupio sam paket karte za Osijek i Hajduk, prvi put mi je da idem na Maksimir, pa na Osijek idem sa jednim drustvom, na Hajduk sa drugim. Da li je moguce uci sa kartama koje nisu na tvoje ime?
  • reziser
    6.2k
    sve radi normalno...
  • Mali Zeus
    9.4k
    nabijem ih na online prodaju.
  • reziser
    6.2k
    nabijem ih na online prodaju.Mali Zeus

    1. to nema veze s dinamom. 2. normalno sam kupio....
  • seljak86
    2.3k
    Kupio normalno, sve radi dobro
  • Mali Zeus
    9.4k
    1. pa nisam ni rekao da ima veze s dinamom, zar ne?
  • reziser
    6.2k
    tak je zvučalo :joke:
  • Mali Zeus
    9.4k
    Kupio, bolje da vam ne kažem koji je bio problem s moje strane. :rofl:
  • bbb medimurje
    2.9k
    Ja isto kupio normalno
    Zna neko dal ima kaj ljudi pred TP?
    Zabiljezimo i da ima 14192 paketa u prodaji
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.