• Krizy
    35k
    U utakmici 34. kola očekuje nas utakmica sa Osijekom, koji je 3. na ljestvici HNL-a, sa 5 bodova manje od prvoplasiranog Dinama.

    Dinamo je u prošlom kolu propustio iskoristiti kiks Osijeka i pobjeći na 6 i 7 bodova prednosti pratiteljima. Ovo je izuzetno bitna utakmica za Dinamo, pobjedom bi se približili naslovu prvaka.

    Dosad smo sa Osijekom odigrali 98 utakmica u HNL-u te ostvarili 64 pobjede uz 23 neriješene i 11 poraza. Gol razlika je 200 - 73.
    Kući smo pobijedili u 37 utakmica, 10 puta remizirali te 3 puta izgubili, uz gol razliku 114 - 32.

    Zadnju HNL utakmicu protiv Istre, Osijek je krenuo u sastavu:

    Ivušić - Grgić, Bralić, Lončar, Cheberko - Nejašmić, Žaper - Kleinheisler, Caktaš, Lovrić - Topčagić

    Ni Dinamo ni Osijek nemaju suspendiranih igrača.
    1. Kakav rezultat očekujete? (78 votes)
        Pobjeda Dinama
        85%
        Neriješeno
        14%
        Pobjeda Osijeka
          1%
    2. Idete li na utakmicu? (78 votes)
        Da
        79%
        Ne
        21%
  • Stjepan
    479
    SVI NA MAKSIMIR!!!
    IZGOVORA NEMA!!!!
  • Salva
    2.3k
    Može li itko tko sebe smatra i naziva Dinamovcem biti igdje drugdje u nedjelju u 20h osim na Maksimiru?
  • Mali dioničar
    13.9k
    Može li itko tko sebe smatra i naziva Dinamovcem biti igdje drugdje u nedjelju u 20h osim na Maksimiru?Salva

    Evo ja idem u Gardaland sa ženom i djetetom.

    Imam tvoje dopuštenje smatrati se Dinamovcem?
  • Nolifer
    6.4k
    Treba napravit impresivni red od pimpeka i neka budu gužve za ulaznice već prvi dan. Želim vidjet vrištanje naslovnica SN Zagrebom vlada plava groznica. AJMO PURGERI DIĆI RUKE I PJEVATI PJESMOM DINAMO BODRITI NIKAD NE PRESTATI
  • deda
    27.4k
    @Mali dioničar Ti ćeš dobiti ispričnicu od mene :lol:
  • Salva
    2.3k
    evo pošto te deda ispričao, smiješ.

    Naravno da nisam mislio doslovno, nisam to valjda morao naglašavati?
    Lijep provod u Gardalandu, navijat ću duplo jače za tebe
  • NitkoBitan
    11.6k
    U kaficima na maksimirskoj navijamo za Rijeku a zatim pravac Maksimir kad zavrsi tekma :rofl:
  • Mali dioničar
    13.9k


    Svaka čast, that’s the spirit. :up:
  • Nino Bule
    11.2k
    Neradnici iz kluba pustajte karte u prodaju !!!!
  • deda
    27.4k
    Karte će vjerojatno u četvrtak.
  • NitkoBitan
    11.6k
    Neradnici iz kluba pustajte karte u prodajuNino Bule

    Ma ista je stvar kupio netko kartu ako se otvore blagajne u srijedu ili u petak. Bitno je da bude otvoreno puno saltera na ticket pointu na dan tekme da se ne stvara guzva i da ljudi ne kasne.
  • MM17
    221
    @deda meni dijete ima prvu pričest. Može ispričnica ako goste ne otjeram do 20:00? :smile:
  • miro
    3.1k
    meni ista stvar za zadnju tekmu s Hajdukom, razmišljam da "odem po još cuge oko 6"
  • SAS1987
    13.2k
    Ja imam novi televizor :grin:
  • Neki tip
    18.9k
    meni dijete ima prvu pričest. Može ispričnica ako goste ne otjeram do 20:00? :smile:MM17

    meni ista stvar za zadnju tekmu s Hajdukom, razmišljam da "odem po još cuge oko 6"miro

    Meni u ovu ned nećakinja ima pričest (dobro, trebao bih se stići vratiti u Zagreb do navečer, osim ako pričest bude popodne što je tamo moguće..), a 21.5. (Hajduk) moj stariji sin. Beat that. :joke:

    Dakle, u sezoni kad sam skupio više gostovanja s Dinamom nego u cijelom životu dosad, skoro nijednu domaću propustio nisam, lako bi se moglo dogoditi da propustim Osijek i Hajduk u zadnja 3 kola najnapetijeg prvenstva otkad.. :monkey: :yikes:

    Malo mi je lakše sad kad znam da nisam jedini u tom problemu, ali također razmišljam o rješenjima..

    Žena mi je predložila lažnu dojavu bombe. Romantična gesta bome..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.