• Fićo1986
    972
    ako Osijek izgleda ko razbijena vojska,kak onda mi izgledamo trenutno i u zadnje vrijeme....ja cisto sumnjam da cemo mi pobijedit Osijek al uvijek idem na pilu naopako pa daj Boze da sam u krivu....
  • NitkoBitan
    11.9k
    U svakom slučaju Čačić mora ovo ishendlati jako dobro što se tiče motivacije, a ako ne on (što je sasma moguće) onda AdemiMali Zeus

    Ako se ne varam u doba Bjelice su igraci isli u "karantenu" dan prije tekme ili tako nes, bez mobitela i "dodira sa vanjskim svijetom". Ja bi igrace izolirao par dana prije tekme nek zajedno provode vrijeme u hotelcicu kod juzne tribine i nek pricaju sa psiholozima ako imaju problem nedostatka motivacije. Mislim da oni bas ne shvacaju dovoljno vaznost pobjede u nedjelju.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Ako se ne varam u doba Bjelice su igraci isli u "karantenu" dan prije tekme ili tako nes, bez mobitela i "dodira sa vanjskim svijetom". Ja bi igrace izolirao par dana prije tekme nek zajedno provode vrijeme u hotelcicu kod juzne tribine i nek pricaju sa psiholozima ako imaju problem nedostatka motivacije. Mislim da oni bas ne shvacaju dovoljno vaznost pobjede u nedjelju.NitkoBitan

    Da, meni se čini da oni ne shvaćaju cijelu sezonu niš.
  • Stjepan
    479
    UMali Zeus

    Ako im treba dodatna motivacija za ovu utakmicu nek s ostave nogometa.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Idu u prodaju paketi ulaznica za Osijek i tovare. Jeftinije nego pojedinačno. Dobra odluka.
  • M77
    445
    6b sjever dolje...
  • dzg717
    937
    Bravo za upravu na ovom, bar nešto , molim da netko stavi sliku (screenshot) cijena paketa ovdje
  • criticus
    1.1k
    A mogli su i ekipi koja je bila u Kranjčevićevoj dat karte.

    Čujem da su jučer Livaji za prvi ples svirali penal...
  • Salva
    2.3k
    Paketi su tu, cijene su fer i korektne, jos kad sluzbeni kanal grupe odradi koji poziv i malo “napali” masu, vjerujem u odlicnu posjetu u nedjelju.
  • Jaro
    5.4k
    Redovno ih kritiziram i pljujem, pa da ovaj potez s paketima pohvalim...
    Navijaci su se pokrenuli, uprava se pokrenula, valjda ce i momcad...
  • Captain America
    13.4k
    Pogledam Tribinin podcast samo o Dinamu što govore, kaže Miho da se raspito kod Dinama i Hajduka oko utakmice s najviše pretrčanih kilometara. Hajduku je protv Loxe, a naša nedjeljna utakmica je utakmica s najmanje pretrčanih kilometara cijele sezone. Doslovno da ih se zašamara u svlačionici.
  • marcio amoroso
    32k

    A protiv tovara njihov vezni red dobije 24, a naš 6 duela. I onda se mi čudimo kako i šta.
  • dzg717
    937
    to kad je očima vidljivo onda je stvarno za zapitat se, odličan podcast i odlične informacije daju
  • puxigadjurdja
    1.4k

    Uz dužno poštovanje na njihovim karijerama, to i ne čudi obzirom na pomoćnike Peternaca i Mikića. Ko je kod nas uopće zadužen za to?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.