• NitkoBitan
    11.9k
    Znaju se tovari uclanit u klub i kupit kartuNino Bule

    Ja sam se uclanio neposredno prije derbija i predocio racun na ticket pointu medutim nisam mogao dobit besplatnu ulaznicu jer je moguce iskljucivo uz predocenje clanske kartice na koju se ceka oko 3 tjedna. Btw. ak netko ne zna clanovi imaju pravo na 4 besplatne hnl tekme (zapad ili sjever po izboru). Ako se uclanite ovih dana taman imate clansku pred derbi, a clanska ce bit jeftinija od same karte za tu tekmu...
  • superhik
    10.2k
    da se učlane danas dobili bi članske i mogli koristiti članska prava taman u proljetnom dijelu iduće sezone
  • superhik
    10.2k
    Zapravo klub je već danas trebao krenuti s mobilizacijom cijelog grada za ove dvije utakmice.
    Sad im ne mogu biti prepreka covid potvrde i ostale stvari.

    Za Zapad animirati klince i njihove roditelje. Uzmi dva igrača, obiđi par škola, napravi druženje na Cvjetnom pa dijeli klincima do 12 godina "besplatne ulaznice", pa će oni potegnuti roditelje koji će kupiti prave ulaznice.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Kad smo vec kod firmi, pricesti, krstenja...
    Ja ovu nedelju imam firmu u 12, molim boga da bude do 17 gotova i direktno s curom za zagreb
    A 21.5 mi je taman rodendan a bolje mjesto od tribine za party nema :blush:
  • SAS1987
    13.3k
    Ma nisu tovari bas toliko hrabri da ce masovno kupovati ulaznice za zapad.
  • Tom vg
    963
    Ovo kolo kad ih rijeka nabije, splasnuti ce im zelje za dolazak u Zagreb.
  • ksapi
    2k


    A ne moraju biti posebno hrabri, kao ni za prosli derbi, odvojit ce ih murja i bas ih briga. Ne smijemo im to dopustiti nikako!
  • miro
    3.1k
    Pisao sam već nakon onog drugog derbija, ne smije im se dat nijedna ulaznica preko minimuma
  • SAS1987
    13.3k
    Sa obzirom na onaj transparent mislim da će dobiti minimum.
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Sjeca se tko onih tovarskih prica. "Kupio Dinamovu godisnju da imam za zadnju utakmicu" :lol: :lol: :lol:
  • M77
    445
    Koliko je 5% bez istoka?
  • SAS1987
    13.3k
    Koliko je 5% bez istoka?North Rtc

    Cca 1200-1300.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Ljudi ima vremena do derbija
    Ovo je tema o Osijeku
    Pustite tovare, ajmo ovo pobjediti i nebude ih niti 500 doslo zadnje kolo
  • Fićo1986
    972
    stvarno mislis da ima netko u upravi kluba tko razmislja o tome?
  • Mali Zeus
    9.4k
    Ljudi ima vremena do derbija
    Ovo je tema o Osijeku
    Pustite tovare, ajmo ovo pobjediti i nebude ih niti 500 doslo zadnje kolo
    bbb medimurje

    Upravo ovo.

    Osijek izgleda kao razbijena vojska, loše igraju plus teške pol. borbe u klubu i oko kluba, Bjelčica koji je vjerojatno na odlasku. Na papiru bi ih trebalo dobiti, ali samo na papiru i nogomet je to, sve je moguće. Naravno tekma će se igrati sa saznanjem o rezultatu u Rijeci, pa je moguće da s pobjedom riješimo prvenstvo, ali je i moguće da će tekma početi sa samo jednim bodom zaostatka ispred Hajduka. U svakom slučaju Čačić mora ovo ishendlati jako dobro što se tiče motivacije, a ako ne on (što je sasma moguće) onda Ademi. Dosta je više bilo pimplanja, ima da riješe više tu ligu i da zadnje kolo ne bude frka panika.
    Vjerujem da će Bjelica, bez obzira što su teoretski još u igri za naslov, opet doći s teškim bunkerom, jer drugačije ove godine ne znaju, a mi s dr. strane imamo problema sa stvaranjem prilika, a kakmoli sa zabijanjem.
    Samo da ne uđu mlako i lako ćemo kao u ned jer ću popizdit.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.