• Ludovic IX
    5.2k
    sa našim pristupom ko jučer, tam bi tebalo bit barem dva razlike za nas do poluvremena s obzirom na razliku u kvaliteti
  • striko
    1.1k
    Obožavam Livakovićeva slavlja a i Rasovu galamu :clap:
  • reziser
    6.2k
    oo1wkp5b5su64s9m.png
    ovo dovoljno govori kako je bilo sinoc na zapadu :heart:
    tako se stvaraju nove generacije navijača :ok:
  • deda
    27.7k
    O utakmici ste kao i uvijek više-manje rekli sve. Ja ću zato spomenuti tri zanimljiva detalja sa zapadne tribine.

    1. Atmosfera je bila najbolja od svih tekmi koje sam ikad gledao na zapadnoj tribini :clap:

    2. Marcio i ja bili smo na trojci. Oduševio nas je broj djece koju su roditelji doveli i koliko su uživali u utakmici. Ima još nade za nas. :ok:

    3. Jedan nesretni otac i njegov mali koji su sjedili malo pored nas išli su za vrijeme tekme 3 puta na wc jer se mali opijao colom. Sva tri puta Dinamo je zabio gol i nisu vidjeli ni jedan. Pola sektora je znalo za njih i svi su ih žalili, ali istovremeno i zazivali da jos koji put odu na wc. :love:
  • Mali Zeus
    9.4k
    3. Jedan nesretni otac i njegov mali koji su sjedili malo pored nas išli su za vrijeme tekme 3 puta na wc jer se mali opijao colom. Sva tri puta Dinamo je zabio gol i nisu vidjeli ni jedan. Pola sektora je znalo za njih i svi su ih žalili, ali istovremeno i zazivali da jos koji put odu na wc. :love:deda

    Pouka je jasna, ne davati djeci Coca Colu. :lol: :grin:
  • reziser
    6.2k
    Attachment
    WhatsApp Video 2022-05-09 at 08.34.56 (8M)
  • xavier
    11.1k
    Atmosfera je bila najbolja od svih tekmi koje sam ikad gledao na zapadnoj tribini :clap:deda

    Kako je već napisano, i atmosfera na sjeveru je bila apsolutno sjajna. Moram priznati da nisam ovo očekivao.

    I još jedno iznenađenje je bio "pregled" na ulazu na sjever. Znači zaštitar mi je rekao "poštovanje" i nije bilo nikakvog detaljnog pregleda.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Pošto sam i sam dio sjeverne tribine nezahvalno je pričati, ali sinoć sam pomislio u jednom trenutku da je ovo blizu savršenstva izdanja jedne tribine,apsolutna petica.

    Ovo je definitivno titula koja zavrijeđuje da je Kapetan donese na Sjever(nek vatrogasci dostave lojtre) u zadnjem kolu,takodjer zapad sve pohvale kao nekad istok.

    Svi u Šibenik odraditi maksimalno od terena do tribina!
  • dinamo u srcu
    1.2k
    Svaka čast sjeveru, grmilo je kao nekad , svaka čast i zapadu na odličnom izdanju, svaka čast vođi na sjeveru što je brutalno vodio navijanje i pogađao sa izborom pjesama u skladu sa igrom, svaka čast i igračima, srce veliko kao Sljeme
  • masacusec
    3.1k
    I još jedno iznenađenje je bio "pregled" na ulazu na sjever. Znači zaštitar mi je rekao "poštovanje" i nije bilo nikakvog detaljnog pregleda.xavier

    Očito mu nisi dovoljno napet, mene je za jaja čopio :lol:
  • Mali Zeus
    9.4k
    Zaštitar rekao hvala. Nema kaj bečka škola po cijeloj tribini. :grin:
    I jedan urokan lik na sjeveru koji je prelazio preko svih nas kako je znao i umio al uredno oprostite hvala pardon. :grin:
  • Eduardo
    17.4k
    Onda kažemo da su pičke i da im nije stalo...

    giphy-downsized-large.gif

    giphy-downsized-large.gif
  • Crusades1986
    9.6k
    Ima i ono kad Livi protrese našeg fotića nakon prvog gola mislim :rofl:
  • Jurki
    8.5k
    ti dečki nisu zaboravili igrati nogomet. Činjenica je da su puno tekmi odigrali preko kurca i katastrofalno lose. Probleme su svi detektirali na vrijeme osim "postovane" uprave.. ona dva analfabeta su sjebali igrace psihicki skroz. Al dobro ak nabiju magarad zadnje kolo zaboravit cu sve lose utakmice koje su odigrali
  • Eduardo
    17.4k
    da, nažalost nema u sažetku.

    Ovaj mali je kralj :clap:
    giphy.gif
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.